Bugun...


Orhan ATAK


Facebookta Paylaş

Başaramayacaksınız!
Tarih: 27-01-2018 12:12:00 Güncelleme: 27-01-2018 12:12:00


Türkiye uzun zamandır beka mücadelesi veriyor. 15 Temmuz belki de bunun zirvesiydi. İçimizdeki hainleri temizlerken aynı anda o hainlerle birçok anlamda ortaklık yaparak ülkemiz üzerinde hesapları olan bir teşeronla daha bu kez sınır ötemizde bir mücahaleye giriştik. Tıpkı 15 temmuz akabinde toplumsal tepkiden çekinerek Yenikapı'ya dahil olup hemen ilk fırsatta bu ruha ihanet ettikleri gibi yine aynı yüzler benzer planlar ve algı oyunları peşinde...

Hatırlayalım; kimler Türkiye içimize yuvalanmış hain terör örgütüne karşı tam bir birlik içerisinde iken, birliğimizi tüm dünyaya göstermek için organize edilen Yenikapı Mitingi'ne katılmamak için günlerce yol aramış, sessiz kalmış, hesap yapmış, sonrasında kendi tabanından bile yükselen seslere karşı koyamayarak meydana gelmişti?

Hatırlayalım; kimler o birlik ruhunu bozmak için ilk bulduğu fırsatta FETÖ söylemleri ile yeniden ortaya çıkmıştı? Hatırlayalım, FETÖ ihanet çetesinin montaj, uydurma, kes-yapıştır sözde tapelerini kimler toplantı salonlarında ekranlara yansıtarak savunmuştu?

Hatırlayalım; kimler altı boş, dayanaksız sözde belgeleri ilk fırsatta elinde sallamıştı? Örnekleri çoğaltmak mümkün bilinmesi gereken şu biz artık toplum olarak iki zümreyi çok iyi analiz etmeli ve ona göre davranmalıyız.

İlki; kendisine muhalefet diyen ancak iktidara muhalefetle; devlete, ülkeye muhalefeti birbirinden ayırtedemeyen veya bu konuda “görevlendirilmişleri”.

İkincisi; bizden gözüken ancak her fırsatta sessiz kalarak birilerinin değirmenine su taşıyan taklitçi, takiyecileri...

ABD yanıbaşımızda, dünyanın gözünün içerisine bakarak sözde terörle mücadele kılıfı altında terör örgütlerinden “ordu” kurarken ses çıkarmayanlar, Afganistan'da 400 bin insan, Irak'ta bir milyonu aşkın, Suriye'de yarım milyon kadın, çocuk, savunmasız sivil katledilirken gık demeyenler bir anda “insan hakları” savunucusu kesildi.

Ordumuzun kurulmak istenilen terör devletine vurduğu, vurmaya devam ettiği darbe birilerini yine anında rahatsız etti. Dünyanın en merhametli insanlarından teşekkül kahraman Türk Ordusu karıncayı dahi incitmeyecek bir anlayışta ve yapıdadır.

Bugün “savaş durdurulsun” adı altında imza toplayan sözde “aydın”, oyuncu, şarkıcı ve eski siyasi müsveddeleri bilsinki insanlık maskesi altında takındıkları pozlara bu milletin karnı çoktan doydu. Türkiye içerideki, dışarıdaki tüm hainlere ve ihanet ortaklıklarına rağmen girdiği bu kutlu mücadeleden asla dönmeyecek ve o teröristleri hamilerinin hayalleri ile birlikte gömecektir.

Cumhurbaşkanımızında ifade ettiği gibi; “Karşınızda ne Osmanlı'nın hasta adamı, ne Cumhuriyet'in çömez devleti, ne de 1970'lerin 1990'ların güçsüz ülkesi var. Artık karşınızda her ferdi ile 2023 hedeflerine kilitlenmiş, 2053 ve 2071 vizyonuna inanmış bir millet var”

Asla başaramayacaksınız..! 

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • MUSTAFA KAMACI- ÂLÂ- "Sevdim Seni Mabuduma"
  MUSTAFA KAMACI- ÂLÂ-
 • Türkiye'de 2017 böyle geçti
  Türkiye'de 2017 böyle geçti
 • Türkiye'de ırk ve din ayrımcılığı yok
  Türkiye'de ırk ve din ayrımcılığı yok
 • Afrikalı sefirelerden Türkçe şarkılar
  Afrikalı sefirelerden Türkçe şarkılar
 • Suikast timinin yakalanma anı
  Suikast timinin yakalanma anı
 • Bulaşıkçılıktan patronluğa uzanan başarı hikayesi
  Bulaşıkçılıktan patronluğa uzanan başarı hikayesi
 1. MUSTAFA KAMACI- ÂLÂ- "Sevdim Seni Mabuduma"
 2. Türkiye'de 2017 böyle geçti
 3. Türkiye'de ırk ve din ayrımcılığı yok
 4. Afrikalı sefirelerden Türkçe şarkılar
 5. Suikast timinin yakalanma anı
 6. Bulaşıkçılıktan patronluğa uzanan başarı hikayesi
VİDEO GALERİ
YUKARI