Bugun...Muş`taki STK`lardan Cumhurbaşkanı Erdoğan`a destek

Tarih: 31-12-2017 18:13:52 + -


- Kentteki 40 STK`yı temsilen basın açıklaması yapan Muş Gençlik Kulüpleri Derneği Başkanı Kök: - "Ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde Erdoğan`ın yıpratılmaya çalışılmasının kime ne fayda getireceğini anlamakta zorlanıyoruz. STK`lar olarak Erdoğan`a ve hükümete yönelik her türlü iftira ve saldırıyı kınıyoruz"MUŞ (AA) - Muş'ta 40 sivil toplum kuruluşunun (STK) temsilcileri, ortak basın açıklaması yaparak, terörle mücadele çalışmalarından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek mesajı verdi.

Muş Gençlik Kulüpleri Derneği Başkanı Muhammed Şamil Kök, Öğretmenevi'nde bir araya gelen 40 STK'nın temsilcileri adına yaptığı basın açıklamasında, 15 Temmuz 2016'daki darbe teşebbüsünden itibaren Türkiye'nin zor günler geçirdiğini söyledi.

FETÖ, PKK ve DEAŞ başta olmak üzere birçok terör örgütüyle mücadele eden Türkiye'nin aynı zamanda hem iç siyaset hem de dış politikada önemli badirelerden geçtiğine dikkati çeken Kök, "Bir yandan iç siyasette kirli iftira ve karalamalarla uğraşırken bir yandan da mazlumlara umut olmaya çalışan Cumhurbaşkanımız Erdoğan başta olmak üzere ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak isteyen kim varsa onlara saldırıyorlar." dedi.

Kök, bu süreçte özellikle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki iddialarını kendisine yakıştıramadıklarını belirterek, bu durumu hayretle karşıladıklarını dile getirdi.

Terör örgütlerine karşı büyük mücadele veren Erdoğan ve hükümetin kirli iftiralara maruz bırakılmasının terör örgütlerinden başka kimsenin işine yaramayacağını söyleyen Kök, şunları kaydetti:

"Ülke olarak zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde Erdoğan'ın yıpratılmaya çalışılmasının kime ne fayda getireceğini anlamakta zorlanıyoruz. STK'lar olarak Erdoğan'a ve hükümete yönelik her türlü iftira ve saldırıyı kınıyoruz."
Kaynak: AAEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SON DAKİKA HABERLERİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • MUSTAFA KAMACI- ÂLÂ- "Sevdim Seni Mabuduma"
  MUSTAFA KAMACI- ÂLÂ-
 • Türkiye'de 2017 böyle geçti
  Türkiye'de 2017 böyle geçti
 • Türkiye'de ırk ve din ayrımcılığı yok
  Türkiye'de ırk ve din ayrımcılığı yok
 • Afrikalı sefirelerden Türkçe şarkılar
  Afrikalı sefirelerden Türkçe şarkılar
 • Suikast timinin yakalanma anı
  Suikast timinin yakalanma anı
 • Bulaşıkçılıktan patronluğa uzanan başarı hikayesi
  Bulaşıkçılıktan patronluğa uzanan başarı hikayesi
 1. MUSTAFA KAMACI- ÂLÂ- "Sevdim Seni Mabuduma"
 2. Türkiye'de 2017 böyle geçti
 3. Türkiye'de ırk ve din ayrımcılığı yok
 4. Afrikalı sefirelerden Türkçe şarkılar
 5. Suikast timinin yakalanma anı
 6. Bulaşıkçılıktan patronluğa uzanan başarı hikayesi
VİDEO GALERİ
YUKARI