Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Arap gençleri Arap ülkeleri arasında yapılan bir ankette, Arap gençlerinin, dünya liderleri ..
Sağlık çalışanlarının zorunlu hizmet süresi düştü..Sağlık Bakanı olan Fahrettin Koca, sağlık personellerinin zorunlu çalışma süresi..
MHP 'nin 5 yıl şartlı  ceza indirim öngören kanun teklifini yasalaşıyormuAf yasası ve ceza indirimi ne zaman çıkacak? Vatandaşlar yapılan açıklamaları öğ..
Devlet Bahçeli:Cumhur İttifakı'nın istikrarlı, inançlı varlığı sürecek..Bahçeli: "23 Haziran’da sandıktan çıkacak sonuç ne olursa olsun Cumhur İttifakı’..
Başkan Erdoğan sosyal medya ve TV'lerin ortak yayınında konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya ve TV'lerin ortak yayınında gaz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 23 Haziran çağrısı...Erdoğan: Sadece 6 yılda yaşadıklarımız dahi bu ülkenin üstesinden gelemeyeceği b..
İstanbul seçimi sonrası Şamil Tayyar'dan dikkat çeken çıkışAK Parti eski milletvekili Şamil Tayyar, İstanbul seçimi sonuçlarına ilişkin dik..
Gizli tutanaklar ortaya çıktı: Amaç hükümeti devirmek!Terör uzantısı HDP’nin seçim stratejisi ve CHP ile kurduğu ittifakın asıl amacın..
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sert tepki: Veri kopyalama FETÖ sanatıdır...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde 94 Ruhuyla Cihannüm..
FETÖ’nün adalette yaptığı tahribatın panzehiri Cumhur İttifakı’dır Mazlumların mağduriyeti af ile giderilmelidirMazlumların mağduriyeti afla giderilmeli 28 Şubat sürecinde birçok masumun FETÖ..
MHP Lideri Bahçeli, 'Mahkumların Duası' şarkısı eşliğinde aracıyla sokaklarda gezdiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, meraklısı olduğu ..
MHP nin Ceza indirimi yasalaşmalıdır FETÖ özellikle de kumpaslarla meşhurdur.Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), uzun zamandan beri gündeme getirdiği şartlı ce..

GÜNCEL HABERLERİ

YUKARI