Bugun...Bu rezilliğe kim dur diyecek! Afişteki ayrıntıları bulunuz

Tarih: 13-04-2019 18:23:58 + -


Müslüman Türk milletinin ahlaki normlarını yerle bir etmek ve sosyal düzenini sarsmak için Batılı ülkeler vasıtasıyla ülkemize dayatılmak istenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi, ülkemiz için büyük tehlike arz ediyor.


Bu rezilliğe kim dur diyecek! Afişteki ayrıntıları bulunuz

Müslüman Türk milletinin ahlaki normlarını yerle bir etmek ve sosyal düzenini sarsmak için Batılı ülkeler vasıtasıyla ülkemize dayatılmak istenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi, ülkemiz için büyük tehlike arz ediyor. Kadın-erkek ilişkileri ve toplum yaşantımız üzerine kurgulanmış olan bu projeyle insan fıtratına büyük bir operasyon çekiliyor.

Türk gençliğini cinsiyet bunalımına sokup ‘eşcinsel’ sapkınlık batağına sürüklemeyi amaçlayan 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' zırvası tepkilere rağmen tam gaz devam ediyor.

Türk milletinin dini,milli ve manevi değerleriyle asla bağdaşmayan 'eşcinsel sapkınlığı' meşrulaştırma çabaları son yıllarda iyice arttı. Uluslararası kuruluşlar tarafından fonlanan LGBTİ tarzı oluşumlar Türkiye’de gençliği hedef alırken alttan alta da sinsi bir çalışma yürütülüyor.

Görevlerinden ihraç edilen PKK sevicisi akademisyenlere desteğiyle bilinen İstanbul Tabip Odası tarafından 25 Nisan’da düzenlenecek olan  “Cinselliği hastalıklardan korunarak keyifli yaşamak”konulu panelin afişindeki görseller toplumsal cinsiyet eşitliği  sapkınlığı projesinde nasıl algı çalışmaları yürütüldüğünü gözler önüne serdi.

Afişte kullanılan görsellerden ikisinde el ele tutuşmuş iki erkek ve iki kadın emojilerinin olması dikkatlerden kaçmadı.

İşte TCEP çalışmaları kapsamında yapılan algı operasyonlarının  bir örneği olan o afiş çalışması:

afis-001.jpg

Fatma DOĞANAY/ YENİ HABER GAZETESİ


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER 3.SAYFA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI