Bugun...Bu isimler üst akıl tarafından mı yönetiliyor? Yoksa tesadüf mü?

Tarih: 10-05-2019 22:04:19 Güncelleme: 11-05-2019 13:25:19 + -


Türkiye ve dünyada toplum huzurunu bozmaya çalışan siyasetçilerin üst akıl tarafından yönetildiği iddialarını kuvvetlendiren tespitler yapıldı. İşte o örneklerden bir kaçı...


Bu isimler üst akıl tarafından mı yönetiliyor? Yoksa tesadüf mü?

 

Türkiye'de siyasi olarak boy gösteren ve genellikle toplumda kaos ortamının oluşması yönünde tavır sergileyen siyasetçilerin üst akıl tarafındanyönlendirildiği sürekli iddia edilir. Bu iddiaları doğrulayacak nitelikte olan tespitler örnekleriyle kamuoyuna gösterildi.

Meral Akşener

Meral Akşener, MHP'deyken kurultay tartışmalarının yaşandığı esnada kurultay yapmak istedikleri otelin önüne gelerek barikatlardan tutup ortalığı ayağa kaldırmıştı. Akşener'in o gün giyim için seçtiği kıyafetlerin, yurt dışında benzer bir eylem yapmak isteyen başka bir siyasetçi tarafından da giyildiği ve kameralara aynı pozun verildiği ortaya çıktı.


Ekrem İmamoğlu

Bir diğer isim ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasıyla ismi duyulan Ekrem İmamoğlu. 31 Mart yerel seçimlerinde usulsüzlüklerin tespit edilmesi ve YSK'nın kararıyla İstanbul seçimlerinin yenilenme kararı sonrası Ekrem İmamoğlu başta olmak üzere CHP'den bazı isimler aba altından sopa göstererek tehditler savuruyor. Seçimin iptal edilmesinin ardından Kuleli Askeri Lisesi'ni arkasına alarak darbe iması yapan Ekrem İmamoğlu'nun, Venezuela'da halkın iradesiyle seçilmiş Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya darbe girişiminde bulunan Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido ile benzer görüntüleri ortaya çıktı.

Halkı arkasına almak için medyatik pozlar veren Ekrem İmamoğlu'nun darbeci Guaido'yla aynı kıyafetleri giyerek, aynı pozları vermesi proje isimlerin tek bir merkezden yönetildiği şüphelerini kuvvetlendirdi.FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNCEL Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI