Bugun...Baba Vanga'nın varisi Kaede'nin kehanetleri kan dondurdu!

Tarih: 15-06-2019 12:27:58 + -


Baba Vanga'nın varisi Kaede'nin kehanetleri kan dondurdu! Türkiye kehaneti ise... Dünyaca ünlü Bulgar Kahin Baba Vanga'yı ve kehanetlerini biliyorsunuz. Başta Türkiye olmak üzere dünya hakkında pek çok kehanette bulunan Baba Vanga'dan Nazi lideri Adolf Hitler'in dahi akıl aldığı iddia ediliyor. Baba Vanga, 1996 yılında hayatını kaybetti ve geriye gerçekleşmemiş pek çok kehanet bıraktı


Baba Vanga'nın varisi Kaede'nin kehanetleri kan dondurdu!

Baba Vanga'yı artık bilmeyen kalmadı. Bulgaristan'dan dünyaya yayılan bir şöhreti olan Baba Vanga, dünyanın geleceğine dair pek çok kehanette bulundu. Bunların pek çoğu gerçekleşti. Bazıları ise henüz gerçekleşmedi, belki de hiç gerçekleşmeyecek.

Baba Vanga 1996 yılında yılında hayatını kaybetti. Vanga Nine ölümünden önce 'Benim psişik güçlerim benden sonra kör bir kıza geçecek. O her kes gibi olmayacak ve çok özel olacak. Onu mutlaka bulun.' demiştir. Ve yıllar sonra ortaya çıkan 15 yaşındaki bir kızın Baba Vanga'nın mirasçısı olduğu iddia ediliyor. Ve onunda geleceğe dair kehanetleri var.

HERKES ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ AMA...

Doğuştan rahatsızlığı olan Fransız Micuta Kaede, tarihler 2011 yılını gösterdiğinde "Hasta. Tedavisi Rusya'da sürecek" denilip Rusya'ya götürüldü. Ardından öldüğü açıklandı.

Ancak küçük kız ölmedi. Bu açıklamanın nedeni küçük kızın ve ailesinin yoğun ilgiden bunalmasıydı.

DÜNYAYI BEKLEYEN BÜYÜK TEHLİKE

Bir takım psişik güçleri olan Kaede için her şey küçük yaşlarda başladı. Günlük hayata dair kehanetlerde bulunuyordu. Kaede'nin annesi kızının 5 yaşında kehanetlerine başladığını söylüyor. Bunlardan ilki kardeşinin bacağını burkacağını söylemesi.

Kaede'nin diğer kehanetleri ise futbol maçlarının sonuçları, eve gelecek misafirler, bardakların düşüp kırılması, büyükannesinin hastalığı...

HER GECE BABA VANGA'YI RÜYASINDA GÖRÜYOR

Her gece rüyasında Baba Vanga'yı gördüğünü iddia eden Kaede, küçük yaşlardan beri rüyalarına ölülerin de girdiğini söylüyor. Ayrıca Kaede, uzun adamın gölgesi onu çok korkutuyor ve ona onun arkadaşı olmadığını söylüyor.

TÜRKİYE KEHANETİ...

Kaede Uber 3 önemli kehanette bulundu. Bunlardan biri de Türkiye'yi yakından ilgilendiriyor.

İnsanlık içme suyu tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. 6 yıl içinde dünyada hiç içme suyu kalmayabilir.

Avrupa medeniyeti göçler yüzünden yerle bir olacak.

Dünya büyük bir tehditle karşı karşıya kalacak. Ancak bu tehdidin çıkış noktası Türkiye ya da Suriye olmayacakl. Tehdit Cezayir'den çıkacak.

Baba Vanga, Nostradamus'tan sonra belki de tarihteki gelmiş geçmiş en büyük kahin. Bugünkü Makedonya'nın Sutrimitsa köyünde, Osmanlı Devleti'nin sınırları içerisinde 1911'de doğan Vanga Nine; 16 yaşında bir yıldırım çarpması sonucu gözlerini yitirdi, ancak "vizyon görme" yeteneği kazandı. Yani iddialara göre, tıpkı TV izler gibi gelecekten parça parça görüntüler görüyordu.Vanga'nın kehanetlerini vatandaşlar araştırmaya başladı.

Birçok tahmini doğru çıkan Baba Vanga'nın ünü büyüdükçe büyüdü. Devlet görevlilerinden sıradan insanlara dek kapısındaki kuyruk uzadıkça uzadı. Hitler ve eski Bulgaristan başbakanı Todor Jivkov bizzat bu kahinle görüştü, eski Rus istihbarat servisi KGB ajanları ise sık sık Vanga Nine'yi gelecekten haber almak için ziyarete geliyordu.

 

Baba Vanga'nın kehanetlerinde 11 Eylül saldırıları, IŞİD'in kurulması, Brexit süreci gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü biliniyor.

Tarihi öneme sahip bu olayları gelecekle ilgili kehanetlerinde aktaran kahin 1996 yılında yaşamını kaybetti ancak hala her sene onun tahminleri konuşuluyor.

12 yaşında görme yetisini kaybeden Bulgar kahinin 2019 kehanetleri hiç iç açıcı değil. Kahin'in dünyanın sonunun geleceğini söylediği 5079 yılına kadar sayısız kehaneti var.

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'e bir suikast girişimi düzenlenecek! Üstelik bu güvenlik ekibi içerisindeki bir hain tarafından gerçekleştirilecek. Başarılı olup olmayacağı konusunda bir görüş yok ancak Putin'in dikkat etmesi lazım.

Trump gizemli bir hastalıktan etkilenecek ve işitme kaybı yaşayacak. Ayrıca Amerika başkanının beyninde bazı temel fonksiyonlarda sıkıntılar meydana gelecek.

Asya'nın yarısını silecek bir tsunami faciası! Doğal afetlerle başı dertte olan Asya 2004'te bir tsunami faciası yaşamıştı ancak Baba Vanga bu sefer devasa bir tsunami bekliyor.

 

Avrupa'nın ekonomik çöküşü geliyor, euro bölgesi tehlikede! Son yıllarda İtalya, İspanya, Yunanistan gibi pek çok Avrupa ülkesinde ekonomik sıkıntılar yaşanıyordu. Acaba Avrupa'yı bu sene çöküş mü bekliyor?

Daha önce belki de Avrupa Birliği'nin kaderini belirleyen olaylardan biri olan Brexit'i tahmin eden Baba Vanga şimdi de Avrupa'yı bekleyen bir ekonomik çöküşü kehanetinde bulundu.

BABA VANGA'NIN GERÇEKLEŞEN KEHANETLERİ

1996'da hayata gözlerini yuman Baba Vanga'nın gerçekleşmiş kehanetlerini sizler için derledik.

PRAG'IN SOVYETLER TARAFINDAN İŞGALİ

"Prag'ı hatırlayın! Şehrin üzerinde büyük güçler dolanıyor ve savaş çığlıkları atıyorlar." diye 1968 yılında yaptığı bir kehanetten sonra Sovyetler Birliği o senenin Ağustos ayında, Prag'ı işgal etmiş ve tüm dünyanın tepkisini çekmişti.

INDIRA GHANDHI'NİN ÖLDÜRÜLMESİ

Yine Hindistan'da siyaset yapan ve gelmiş geçmiş tek kadın başbakan olan İndira Ghandi'nin ülkenin başına geleceğini 1969'da bilmişti. Ayrıca Ghandi'nin suikaste uğrayacağını söylemişti. 1984'te kendi korumaları tarafından başbakanlık konutunun bahçesinde suikaste kurban gitti.

ABD'NİN 44.BAŞKANININ AFRİKALI-AMERİKAN OLACAĞI

1992'de bir Amerikan gazeteciye verdiği demeçte, "Beyaz Ev'in (Beyaz Saray) Siyah Ev'e" dönüşeceğini söylemişti. Bunun 44. başkan zamanında olacağını ve onun ABD'nin son başkanı olacağını söylemişti. Bugün, Trump'ın başkanlığı hala tartışmalı ve yakın zamanda aldığı bir karara 13 eyaletin baş savcısından kınama mesajı geldi!

PUTİN'İN DEVLET BAŞKANI OLACAĞI

"Vlademir'in savaşı onun zaferi olacak" diyerek, henüz Putin bir istihbarat servisi ajanıyken Kafkasya bölgesinde yönettiği Çeçen savaşçılara yönelik operasyonları kastediyordu. Sovyetler yeni dağılmış ve güçsüzdü. Rusya'nın burada tutunup tutunamayacağı tamamen bir muamma idi. Ancak Baba Vanga, Putin'in kazanacağını üstelik de bu zaferin onun kişisel zaferi olacağını öngörmüştü. Buradaki başarısı sayesinde Putin, Rus kamuoyunda popüler bir figür haline geldi ve girdiği başkanlık seçimini kazandı.

KURSK DENİZALTISI'NIN BATIŞI

"Kursk sulara gömülecek ve herkes ağlayacak" kehaneti 2000 yılında gerçekleşti. Rus denizaltısı Kursk bölgesinde torpido eğitimi yaparken battı. Bu olay üzerine Sovyet istihbarat servisi KGB'nin devamı olan FSB, Baba Vanga'yı yine ziyaret etti. Denizaltı'nın içinde olup bitenleri, onu sular altından çıkarıp çıkaramayacaklarını Vanga Nine'ye sordukları söylentiler arasında.

11 EYLÜL SALDIRILARI

"Korku, korku! Amerikalı kardeşler çelik kuşların saldırısına uğrayacak ve yere düşecekler. Çalılıkların içinde kurtlar havlayacak ve masum kanı her yere sıçrayacak" derken Vanga Nine'nin, 11 Eylül 2001'de ABD'de gerçekleşen, uçakların ikiz kulelere çarparak yerle bir ettiği ve 3000'e yakın sivilin öldürüldüğü korkunç saldırıları kastettiği düşünülüyor.

2004 TSUNAMİSİ

Takipçileri, Baba Vanga'nın 2004'te Hint okyanusunda gerçekleşen tsunamiyi bildiğine inanıyorlar. Vanga Nine, "Büyük bir felaket, insanları ve şehirleri kaplayacak ve onlar suyun altında kaybolacaklar" diyerek bir kehanette bulunmuştu. Kehanetinden yaklaşık 10 yıl sonra 2004'te Hint okyanusunda büyük bir deprem, tsunamiye neden olmuştu.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER DÜNYA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI