Bugun...Adnan Oktar operasyonunda 3 kızkardeşe kan donduran taciz!

Tarih: 04-12-2018 18:30:22 + -


Ailesinden kopardığı genç kızlarını ağına düşürerek her türlü pisliği yapan Adnan Oktar'la ilgili bir itiraf daha geldi. Bir aileden 3 genç kız, Oktar'ın cinsel saldırılarına maruz kaldığını söyledi.


Adnan Oktar operasyonunda 3 kızkardeşe kan donduran taciz!

 

Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyon sonrasında savcılık tarafından yapılan soruşturmada, Oktar örgütünün bir ailenin üç kızını nasıl kandırıp tuzağa düşürdüğü ortaya çıktı. Kardeşlerden biri verdiği ifadede "Oktar her görüşme de beni istismar ediyordu" dedi.

"15 yaşından 17 yaşına kadar Oktar'ın cinsel saldırılarına maruz kaldık''

Üç kız kardeşten G.Ç. ifadesinde yaşadığı korkunç anları anlattı. 15 yaşından 17 yaşına kadar iki yıl boyunca Adnan Oktar ve adamlarının cinsel saldırılarına maruz kaldıklarını söyleyen G.Ç., "Ablam Ç., 2011 veya 2012 tarihinde Beşiktaş'ta dershaneye giderken Ender Daban isimli biriyle tanıştı. Ender Daban, ablamı bir mankenlik ajansına kaydettirerek ünlü yapacağını söylemişti. Sonrasında ablam Bora Yıldız'la tanıştı ve sevgili oldular.

"Benden çıplak fotoğraflarımı istediler, ben de attım''

Ablamın doğum gününü kutlamak için gittiğimiz restoranda biz de Daban ve diğerleriyle tanıştık. Ben o gün tanıştığım Kartal Göktan ile sevgili oldum. Bir süre sonra Kartal benden çıplak fotoğraflarımı istemeye başladı. Ben de toylukla isteklerini yerine getirdim" dedi.

"Oktar her görüşmede beni istismar ediyordu''

G.Ç., Kartal Göktan'ın kendisine arkadaşlarıyla defalarca cinsel saldırıda bulunduğunu, bir gece Oktar'la da tanıştırdığını belirterek "Oktar her görüşmede beni istismar ediyordu" diye konuştu.

"Bir kıza 50 kişi cinsel saldırıda bulundu ve videoya çektiler''

Üç kız kardeşle ilgili ifade veren U.Ş. isimli tanık ise şunları söyledi: "Oktar özellikle Ç. ile ilgileniyordu. O dönem 16 yaşında olan Ç. isimli kıza Adnan Oktar'ın emriyle 50 kişinin cinsel tacizde bulunduğunu ve bunları videoya çektiklerine şahit oldum.

"Tehdit ve şantajla Oktar'ın cariyesi yapıldı''

Kız tehdit ve şantajla Adnan Oktar'ın cariyesi yapıldı. Ailesinden koparmak için sahte bir evlilik tertip edildi. Kartal Göktan her akşam G. ile ilgili Oktar'a bilgi veriyordu" dedi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER 3.SAYFA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI