Bugun...


Tuba Ünsal'dan nafaka alan kadınlara eleştiri!
Tarih: 12-05-2019 09:44:57 Güncelleme: 12-05-2019 09:44:57 + -


Tuba Ünsal, nafaka ile ilgili açıklamada bulundu. Başta Şeyma Subaşı olmak üzere kendisi gibi boşanan kadınların ömür boyu nafaka almalarını eleştirerek kendi ayakları üzerinde durabileceklerini belirtti.

facebook-paylas
Tarih: 12-05-2019 09:44

Tuba Ünsal'dan nafaka alan kadınlara eleştiri!

 

Son zamanlarda magazin dünyasını meşgul eden Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın ayrılması ve Subaşı'nın aldığı nafakanın ücreti. Halen daha zaman zaman Şeyma Subaşı'nın aldığı nafaka gündemde yerini koruyor.

Tuba Ünsal adını belirtmese de nafaka ile ilgili bir açıklamada bulundu. İlk evliliği Cem Çantaş, ikinci evliliği Murat Pilevneli ve şu anda da Mirgün Cabas ile evli olan Tuba Ünsal, adeta Şeyma Subaşı'nın ismini vermeden göndermede bulundu.

243546wgdgr

Türkiye'de birçok erkeği mağdur eden süresiz nafaka olayı ile ilgili,  iki şahane adamdan çocuğu olduğunu, ikisiyle de kırmadan dökmeden ayrıldığını, bu durumun sadece kendisiyle değil eski eşlerinin de katkısı olduğunu, birbirini kalpten sevince ayrılıkta canın ne kadar yanarsa yansın o sevgiyi bir forma evirmek gerektiğini, yoksa dünyaya getirilen çocuğun çok etkileneceğini, yıpranacağını, hayata karşı baştan müthiş bir korku ile başlayacağını ifade etti.

''EŞLERİMDEN BİR TALEBİM OLMADI''

Tuba Ünsal nafaka olayıyla ilgili olarak, bu olayı çifte standart gördüğünü, birçok erkeğin nafaka konusunda zor durumda olduğunu, ayrıldığı eşinin gayet sağlıklı ve çalışabilecek olsa dahi ömür boyu nafaka ödemek zorunda bırakıldığını ve o kadınlardan olmadığını belirtti. Ünsal, erkeklerin ömür boyu ayrılığın maddi yükünü neden göğüslediğini ifade etti.

Ünsal ayrıca ilk kez iki ayrılığında da hiçbir isteğinin olmadığını ve yalnızca çocuklarının ve kendi kişisel eşyalarını alıp çıktığını kaydetti.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAŞAM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI