Bugun...


Teröristbaşı Fetullah Gülen'den darbe talimatı!
Tarih: 24-04-2019 09:58:21 Güncelleme: 24-04-2019 21:58:21 + -


Teröristbaşı Fetullah Gülen, Türkiye'deki örgüt üyelerine çağrı yaparak 15 Temmuz'da başarısız olan darbe girişimini tamamlamaları yönünde talimat verdi

facebook-paylas
Tarih: 24-04-2019 09:58

Teröristbaşı Fetullah Gülen'den darbe talimatı!

Teröristbaşı Fetullah Gülen yayınladığı son videosunda örgüt üyelerine 15 Temmuz darbe girişimini tamamlama talimatı verdi.

ÖRGÜTÜNDEKİLERE HASAN SABBAH GİBİ CENNET VAADEDİYOR

15 Temmuz'da hain bir darbe girişimine kalkışan FETÖ'nün ABD'de bulunan elebaşı yeni yayımlanan videosunda yaşanmış darbelerin aylarına gönderme yaptı ve '15 Temmuz'u tamamlayın' talimatı verdi. Elebaşı Gülen, her zaman olduğu gibi örgüt mensuplarını yine 'cennete girme' vaadinde bulundu.Türkiye'de daha önce gerçekleşen darbelere atıfta bulunan eli kanlı terörist, bu ayların kirlendiğini, yarım kalan işlerin tamamlanması halinde örgüt mensuplarının cennete gidebileceğini söyledi.

FETÖ elebaşı konuşmasının bir kısmında, şöyle konuştu:

"Şimdiye kadar 27 Mayıs görmüş olanlar olarak, 12 Martı görmüş olanlar olarak, Haziran, Temmuz, Haziran görmüş olanlar... Bir de ne vardı Aralık filan mı? Aralık vardı galiba, bir de Temmuz vardı. Temmuz görmüş olanlar...

Ayların çoğu kirlenmiş. Efendim onların arındırılmasını Allah (celle celaluhu) size bırakmış. Cenab-ı Hakk size o kadar iş bırakmasaydı, onlarla beraber nasıl cennete girecektiniz ki? Hazreti Ebu Bekir ile beraber nasıl olacaktınız ki?"


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER 3.SAYFA Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI