Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Değişiyor... Plastik poşet uygulamasına yeni düzenleme!Plastik poşetlere ilişkin beyanların verilmesi ve tahakkuk eden miktarların öden..
 Nafakaya 5 yıl sınırı.. MHP teklifi Meclis'e sunacak!MHP seçimden sonra TBMM'ye, boşanan çiftlerin eşleri ölünceye kadar nafaka ödeme..
Araç alıp satacaklar dikkat! 1 Nisan'da zorunlu olacakİkinci el araç alım-satım işlemlerinde gerekli belgelere bir yenisi daha eklendi..
Dikkat! 50 bin konut başvurusu için bugün son gün!TOKİ’den ev ve işyeri satın alanları ilgilendiren dev kampanya başladı. Borcunun..
Değişiyor... Plastik poşet uygulamasına yeni düzenleme!Plastik poşetlere ilişkin beyanların verilmesi ve tahakkuk eden miktarların öden..
Çalışanlar Dikkat! Karşınıza çıkabilir... İşten ayrılmak istediğinizde üretim sırlarına ve iş hakkında detaylı bilgiye s..
Aman dikkat! Birçok kişi bu şekilde alışveriş yapıyor..İnternet üerinden alışveriş yapanların sayısı hızla artıyor. Fakat kolayca yapıl..
Kamuya 40 bin personel alınacak! İşte tüm kadrolar...Devlet Personel Başkanlığının sitesinde yayınladığı alım ilanlarına göre; kamuya..
On binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Erken emeklilik... Doğuştan engeli olan çalışanlar yaş şartı aranmaksızın belli bir süreyi doldurun..
İş arayanlara müjde! 8 bin personel alınacak! Emniyet Genel Müdürlüğü, 8 bin bekçi alımına ilişkin başvuru şartlarını açıkla..

YAŞAM HABERLERİ

YUKARI