Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
İşsizlik maaşı müjdesi, bayramdan önce ödenecek! Normalde her ayın 5'inde ödenen işsizlik maaşı bayram öncesi ödenecek.
Devlet Bey konağının önünde, hiç alışkın olmadığımız gibi!MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayra..
'Yetim babası' Sadettin Karagöz Umut Hayır Mağazası ile binlerce aileye yardım ulaştırdı!“Yetim babası” olarak anılan Sadettin Karagöz, Hasköy’de hayırseverlerin yardımı..
Devletten gençlere dev destek! Prim ve vergi desteği nasıl alınır?Bugün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu vesileyle devletin genç..
İş arayanlara müjde: Tam 100 bin kişi aranıyorMayıs ayının sonlarına doğru bakanlıklar ve kurumlar binlerce kişiyi işe almak i..
Yargıtay sigorta için göstermelik çalışanlara dur dedi!Sigortalı olmak için fiilen çalışmadığı halde SGK bildirimlerinde gözükenlere kö..
BİA Platformundan önemli çağrı: Yüksek rakamlarda nafaka alanlardan… Boşanmış İnsanlar ve Aileleri Platformu Başkanı İlknur Birsel Akça, süresiz naf..
Tuba Ünsal'dan nafaka alan kadınlara eleştiri!Tuba Ünsal, nafaka ile ilgili açıklamada bulundu. Başta Şeyma Subaşı olmak üzere..
Yargıtay'dan emsal karar: Maaşı geç yatan işçiye kıdem tazminatı Yargıtay 9. Hukuk Dairesi, maaşın geciktirilmesi ve fazla mesai ücreti ödenmeme..
İş yerinde bunu yapan yandı! Yargıtay'dan flaş karar... Yargıtay, işçiler arasındaki kavgalarla alâkalı emsâl bir karara imza attı. Yüks..
Kentsel dönüşüme tam destek!Hasarlı veya riskli yapıda oturanlara, yıkım ve tahliye aşamasından, başka bir ..

YAŞAM HABERLERİ

YUKARI