Bugun...Yarı insan yarı domuz canlı görenleri şoka soktu!

Tarih: 21-11-2018 12:16:55 + -


Filipinler’de dünyayı ayağa kaldıran bir olay yaşandı. Bir keçi mutasyona uğramış bir canlı doğurdu. Köylülerin görünce çığlık çığlığa kaçtığı canlı dünya basınının gündemine oturdu.


Yarı insan yarı domuz canlı görenleri şoka soktu!

Filipinler’de bir keçinin yavrusu yarı insan yarı domuz olarak doğdu. Görenleri endişeye düşüren manzara köy halkının büyük panik yaşamasına neden oldu. Çünkü ‘mutant şeytan’ olarak adlandırdıkları yavrunun köylerine uğursuzluk getireceğini düşünüyorlar.

KÖYLÜLER KORKUP KAÇTI

Yarı domuz yarı insan olan bebeği tüm köyün görmeye geldiğini söyleyen Josephine Repique de yavrunun ne olduğu hakkında kimsenin fikir sahibi olmadığını anlatarak tüm köyün durumu korkuyla karşıladığını söyledi.

ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KAÇTILAR

Filipinler’deki Sultan Kudarat isimli çiftlikte doğum yapan keçi, köyün panik yaşamasına neden oldu. 2 Kasım’da sezaryenle doğum yapan keçinin yavrularını gören çığlık çığlığa bağırdı.

Ters giden bir durum olduğu doğum esnasında anlaşılmış olsa da o manzarayla karşı karşıya kalmak garipliğin ne olduğunu gözler önüne serdi.

EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİR CANLI

Heyecanla doğumu bekleyen çiftçi bebeği gördüğünde şoke oldu. Keçinin dünyaya getirdiği bebek ne bir türe aitti ne de eşi benzeri olan bir canlıydı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İLGİNÇ HABERLER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI