Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Fiyatı 2 katına çıkmıştı! Saklandığı depolar bulundu..Fiyatı katlanan soğanı dedektif gibi izleyen Maliye ekipleri onu Polatlı’daki de..
Hakim ve savcı atamaları Resmi Gazete’de..Adli yargı hakim ve cumhuriyet savcısı adayları ile idari yargı hakim adaylarını..
Son kullanma tarihlerine DİKKAT!Milyonlarca vatandaşın alışveriş yaptığı marketlerde bazı ürünlerin son kullanma..
Sabah ezanı ve namazı vakti değişti! 19 Kasım'dan itibaren uygulanacak Diyanet İşleri Başkanlığı, sabah ezanı ve sabah namazı vakitlerini değiştirdi. ..
Taksi şöförü meslektaşlarının başvurduğu bütün hileleri açıkladı!Adını vermek istemeyen bir taksi şoförü bazı şoförlerin başvurduğu, yolcu seçimi..
Kışlıkları çıkarın, hava soğuyacak! Türkiye, bugünden itibaren Karadeniz üzerinden gelen soğuk havanın etkisine gi..
Kamu-Sen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan  ek zam talep etti!Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve bağlı sendikaların Genel Başkanları, Şu..
Donarak şehit olan askerimizin, ölmeden önce ki son sözleri : donuyoruz!Kar soğuk dinlemeksizin operasyonlarına aralıksız devam eden Mehmetçik'imizin op..
Sedat Peker çocukların yüzünü güldürdü..Yüreği zengin Sedat Peker, sosyal medya üzerinden kendisinden istekte bulunan an..
Kamuda “e-Devlet“ seferberliği..Kamu kurumlarında başlatılan “e-devlet seferberliği“ kapsamında, kurumların bu a..
İŞKUR Ekim ayı Kamu Personeli Alımı ve Kasım Ayı BaşvurularıİŞKUR tarafından Ekim ayı sonu itibari ile yayınlanmış ilanlar ve Kasım ayı itib..
Bedelli askerlik başvurularında  Mesai hafta sonu devam edecek! Bedelli askerlik başvuruları nedeniyle askerlik şubelerinde yoğunluk yaşanıyor..

TÜRKİYE HABERLERİ

YUKARI