Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
3 dönemi bitiren ‘aday olmuyorum’ desin! AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Belediye başkanlarımızın 15 yıl yapt..
İçişleri Bakanı Soylu: Muhtarlar en önemli ve öncelikli hassasiyetimiz olduİçişleri Bakanı Soylu, “Bizim yerel demokrasi anlayışımızda siz muhtarlarımız, ..
AK Parti- MHP ittifak için yarın görüşecekler! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ikincisi yapılan 'AK Parti İlçe Başkanla..
Ömer Çelik: Her iki parti de Cumhur ittifakı konusunda hassastır! AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "(Yerel seçim ittifakı) Her iki parti de, Cumhur ..
Beştepe'de Erdoğan-Bahçeli görüşmesi sona erdi!Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkan..
İşte AK Parti'nin af çalışmasının şifreleri AK Parti MYK toplantısında gündeme gelen af tartışmalarında görüşler ortaya kon..
İYİ Parti, hangi partiye destek verecek?Kulis bilgisi.. İttifaktan vazgeçti hangi partiye destek verecek...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anında kayyum atarız!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam'da Toplu Açılış Töreni'nde halka hitap etti...
AK Parti-MHP yerel seçim ittifakı şekilleniyor! AK Parti ve MHP arasında Mart 2019 yerel seçimlerinde yapılması planlanan itti..
MHP, adaylarını güvenlik soruşturmasından geçirecek! MHP, yerel seçimde FETÖ ve benzeri unsurların partiye sızmasını önlemek için h..
HDP büyükşehirlerde CHP'yi desteklemeyi düşünüyor! Büyükşehilerde kazanma ihtimalinin olmadığının farkında olan HDP, CHP'ye deste..
McKinsey'le sözleşme yapıldı mı, ne kadar ödeme yapıldı?AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ak Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı v..

SİYASET HABERLERİ

YUKARI