Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Canan Kaftancıoğlu'ndan itiraf: Sağdan oy almak için takiyye yapıyoruz! CHP’nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 2017 yılında yaptığı bir konuş..
Ekrem İmamoğlu'nun ekibi hırsızlığı böyle itiraf etti!.. Seçimi oy kullan değil sayanlar belirler! CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun kampanya..
Metin Külünk'ten bomba 23 Haziran açıklaması: O kitle sandığa gidecek! Eski AK Parti İstanbul milletvekili Metin Külünk,23 Haziran'da yapılacak olan ..
Mansur Yavaş'tan Kılıçdaroğlu'nu çıldırtacak atama!Mansur Yavaş’ın atadığı isimden CHP ve Kılıçdaroğlu'nu bitirecek tweetler....
Devlet Bahçeli, Samsun valisini aradı: Katılacağım! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Mayıs'ın 100. yıldönümü münasebetiyle Sam..
MHP'den dikkat çeken nafaka teklifi!Milliyetçi Hareket Partisi, 'nafakanın 5 yılla sınırlanması' ile ilgili kanun te..
CHP'nin İstanbul algısı YSK kararlarıyla yıkıldı!31 Mart 2019'da gerçekleştirilen yerel seçimlerde İstanbul'da yaşanan şaibe ve u..
Sandık başkanı da kısıtlı biri çıktı!İstanbul’da oy kullanmaması gereken binlerce ‘kısıtlı seçmenin’ varlığı tartışıl..
Seçim sonrası İYİ Parti'de kazan kaynıyor! 31 Mart yerel seçimlerinde istediği başarıyı elde edemeyen İYİ Parti'de, yönet..
PKK Ekrem  İmamoğlu'nu desteklediğini açıkladı!31 Mart seçimlerinde İmamoğlu'nu destekleyen terör örgütü PKK, yenilenen İstanbu..

SİYASET HABERLERİ

YUKARI