Bugun...Sedat Peker’in sözleri bir kez daha klip oldu..

Tarih: 29-04-2019 11:04:10 + -


“‘Ulan ne candan, ne maldan vazgeçtiniz eşinizi bile katalogdan seçtiniz” Sedat Peker’in sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarında, Fethullahçı Terör Örgütü(FETÖ)’nün kendisi üzerinde oynadığı bir takım oyunlara ve tehditlerine boyun bükmeyen sözleri bir kez aha klip haline getirildi.


Sedat Peker’in sözleri bir kez daha klip oldu..

 

Peker’in FETÖ’ye karşı sarf ettiği sözleri klip haline getiren Fatih Morkoç, sosyal medyayı sallarken, Sedat Peker fanları tarafından da oldukça ilgi gördü. 

Peker’in 2015 yılında Rize’de düzenlediği "teröre lanet" mitinginde söylediği“Adeta dünyanın şah damarları kesilmişçesine oluk oluk hepsinin kanlarını akıtacağız. Nehirler dolusu kanları aktıkları zaman anlayacaklar” ifadelerini şarkı sözü yapan Morkoç, ulusal basında oldukça ses getirmişti.

Morkoç bu kez de Sedat Peker’in FETÖ’cüler için, “Tüm zalimlere, tüm kahpelere inat, ‘Bir Umuttur Yaşamak’, ‘Ulan ne candan, ne maldan vazgeçtiniz, eşinizi bile katalogdan seçtiniz’, ‘Fettöşün köpekleri gelin kaşırız’ sözlerini klip haline getirdi. 


Klipte ise 15 Temmuz gecesi FETÖ’cülerin ülkeye yapmak istedikleri hain darbe girişinden bölümler yer alırken, Sedat Peker’in de o hainler için göstermiş olduğu dik duruş sergilendi. 

KLİP İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
Söz konusu klip ile ilgili açıklamalarda bulunan Peker, “Sohbetlerimde Fettöşilerle ilgili söylediğim sözleri şarkı haline getiren Fatih Morkoç kardeşime ve ayrıca da şarkıyı beraber seslendirdikleri Hakan Türk kardeşime teşekkür ediyorum.  Söylediğim sözleri normal mecrasından çıkarıp çok alakasız yerlere getirerek ülkede gerilim çıkarmak isteyen kesimlerin ekmeğine yağ sürmemek için elimden geldiğince siyasi tartışmaların biraz dışında kalmaya gayret ettim. Sahte hesaplardan şahsıma mesaj yollayan bazıları 'Ne oldu Sedat Peker seçim sonuçlarından sonra korktun mu? bunun için mi sesini çıkarmıyorsun?' diye yazmaktalar. Kıymetli dostlarım, beni tanıyan dostlarım da düşmanlarım da benim yapımı çok iyi bilirler. Bu yüzden bu komik sözler için herhangi bir şey yazmayacağım. Zaten daha önce söylemiş olduğum sözlerden oluşturulmuş olan bu şarkı kesin ve net cevabımdır” ifadelerine yer verdi. 

HABERE AİT VIDEO

Kaynak: sedat peker

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER TÜRKİYE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI