Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Sahurda arka arkaya sigara içmek ölüm riskini artırıyor Prof. Dr. Dilek Toprak, oruç esnasında bağımlılık vücuttan uzaklaşmışken, siga..
’Türkiye’de her 3 erişkinden biri hipertansif’ Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Erol, “Hipertansiyon için eşik değe..
Yayılma riski 'çok yüksek' dedi ve uyardı... Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom, Kongo Demokratik Cum..
Bu hata ölüm getirir... Valilikten çok kritik uyarı! Karabük Valiliği, bebeğindeki keneyi çıkardıktan sonra Kırım Kongo Kanamalı ..
Uzmanlardan Ramazan uyarısı: Çayı Sahurda az iftarda çok içinKalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, "Sahurda kesinlikle karb..
Antibiyotikten ölenlerin sayısı kanserden ölenleri geçecek! Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Genel Sekreteri Prof. Dr. Serh..
Antibiyotik direnciyle savaş ellerde başlıyor!Uzmanlan el hijyenini sağlamanın, sıklıkla gereksiz antibiyotik kullanımı gözlem..
Polenler dikkat dağınıklığı, uyku hali ve sersemlik de verir! Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üye..
YUKARI