Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Kekik çayının sağlığa 9 faydasıKekik yaklaşık olarak 350 adet farklı türü bulunan ve faydaları saymakla bitmeye..
Ispanaktaki hormon kasları geliştiriyorBilim insanları Temel Reis´in kaslarını büyütmek için yediği ıspanağın sporcular..
 Çocuklar günde yarım saat tablet kullanmalıUzman Klinik Psikolog Dila Özçelik, anne babaların yeni derdi olan çocuklarda aş..
Vücudunuz D vitamini eksikliğinizin olduğunu bu 13 işaretle gösteriyorGün geçtikçe D vitamini eksikliğinin sağlığınızı ne kadar olumsuz etkilediği ort..
Açlık hormonu eylemsel hafızayı artırıyorNöroloji uzmanları, açlık hormonu 'ghrelin'in eylemsel bellek kontrolünde önemli..
Şekerden kurtulun vücudu yenileyinHayatınızdan şekeri çıkardığınızda, sadece ilk 3 günde bile halsizliğin geçtiğin..
Kronik karın ağrısının nedenleri nelerdir?Karın ağrısının birçok farklı sebebi olabilir. Karın ağrısı, çocuklarda ve yetiş..
Bakanlık duyurdu! O ilaçlar listeye alındıAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ikisi kanser ilacı..
Sağlık Bakanlığı'na 29 bin 689 personel alınacak! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bu yıl içinde 29 bin 689 sağlık personeli istihd..
Tütün ürünlerinde düz paket uygulamasında tarih belli olduTütün mamullerinde düz ve standart paket uygulamasına ne zaman geçileceğinin tar..
10 günde şekeri vücudunuzdan atmanın formülüDünyayı etkileyen obezite, kanser, diyabet gibi ölümcül hastalıkların şekerle ya..
Bakanlıktan kan nakli için yeni adımSağlık Bakanlığının yürüttüğü, Avrupa Birliği ve Türkiye'nin finanse ettiği "Tür..

SAĞLIK HABERLERİ

YUKARI