Bugun...

"terörle mücadele...Yargı Reformu Strateji Belgesi nedir" İLE İLGİLİ HABERLER

Muhalif cephede 'FETÖ ile mücadele' eksikliği!
Seçimlere doğru ittifaklar vaatlerini sıralarken bir konunun muhalif cephede eksik bırakıldığı belirtildi. Köşe yazarl..
Hıdırellez nedir? Ne zaman ve nasıl kutlanır?
Baharın gelişini simgeleyen, inanışa göre zorluklarda yardımcı olan Hızır aleyhisselamın İlyas Peygamber ile buluştuğu g..
Cumhur İttifakı'dır bir kez başladı mı durmak durdurulmak nedir bilmez!
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda, "Bu hareket bir kez başladı mı durmak, durdurulmak ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Garip senaryo' dediği ihtimal nedir?
İşte 101. maddenin detayları.. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘garip senaryo’ dediği ihtimal, Anayasa’nın 101. maddesinde gizl..
Tapusu olmayana izin belgesi..
İskan ve imar sorunu cüzi bir ücretle bitiyor. Çevre ve Şehircilik bakanlığı kentsel dönüşümü hızlandırmak için “Yapı Ka..
Günün en çok konuşulan Güneş Motel Olayı nedir?
Güneş Motel Olayı nedir? Sorusu Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla CHP'den 15 milletvekilinin istifa ederek İYİ Parti'ye..
Getcontact silme işlemi nasıl yapılır, nasıl kullanılır? Getcontact nedir, rehberde nasıl kayıtlıyım?
Sosyal medyanın bir anda en çok konuşulan konusu haline gelen GetContact uygulamasından kendi numaranızı silebilirsiniz...
Terörle mücadele çok yönlü sürüyor!
Türkiye terörle mücadelede en etkin döneminde...Yurt içinde ve yurt dışında terör örgütü pkk/ypg ile etkin bir mücadele ..
BİLGİ PAYLAŞIMI OLMAZSA NASIL BİRLİKTE TERÖRLE SAVAŞACAĞIZ !
O skandalda yeni gelişme! BBC’nin ortaya çıkardığı ABD ve DEAŞ arasında Rakka’da yapılan kirli anlaşma kamuoyuna adeta b..
İşte FETÖ-FBI ittifakının belgesi!
2008 yılında FBI Direktörü Robert Mueller'in, FETÖ'cü terörist Bilal Ekşili’ye ödül verdiği anların fotoğrafı ortaya çık..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI