Bugun...

"Taziye için en uygun yer: Tivnikli’nin lüks yatı!.. CHP’lileri bile güldürd�" İLE İLGİLİ HABERLER

Trump
ABD Başkanı Donald Trump, hafta sonu gerçekleştirilen silahlı saldırılara atıfta bulunarak, "beyaz ırkçılığın" herkes ..
 AK Parti’de 2023 kadrosu için düğmeye basıldı..
Erdoğan’ın kongre sürecini erken başlatma kararının AK Parti’deki ‘değişim taleplerine’ verilen bir mesaj olduğu değerle..
Başkan Erdoğan:Bu kiliseyi İstanbul için zenginlik olarak görüyorum...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Süryani Kilisesi temel atma töreninde konuştu. (İstanbul'da Süryani Kilisesi) Kilisenin açılış tö..
Dünya'dan 6 kat büyük yaşama uygun gezegen keşfedildi!
Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), uzak bir güneş sisteminde yaşam için uygun koşullara sahip gezegen keşfetti...
Dolandırıcılığa Rahmi Koç'u bile alet ettiler!
Dolandırıcıların son hedefi Koç Holding Onurlak Başkanı Rahmi Koç ve Habertürk'ün başarılı sunucusu Ceren Bektaş oldu...
Milyonlarca memur için zam teklifinin açıklanacağı tarih belli oldu!
Hükümet, 5.2 milyon memur, sözleşmeli personel ve memur emeklisinin 2020 ve 2021 yılları maaş zamları için teklifini 16 ..
'CHP'yi çamaşır suyu bile beyazlatmaz'
''CHP bembeyaz" dediler pişman oldular! 'CHP'yi çamaşır suyu bile beyazlatmaz' Son günlerde CHP'li belediyelerde yaşanan..
Ekrem İmamoğlu bile CHP'li belediyelerdeki torpile şaşırdı!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li belediyelerdeki bazı başkanların akrabalarının belediyeler..
FETÖ davasında 77 sanık için karar çıktı!
Düzce'de FETÖ'nün "çatı yapılanması"na ilişkin davada yargılanan 77 sanıktan 48'i, 2 yıl 2 ay 15 gün ile 12 yıl 6 ay a..
Suriyeliler için yol haritası belli oldu Son tarih 26 Ağustos
Göçmen sorunuyla ilgili açıklamalarda bulunan İstanbul Valisi Yerlikaya, Suriyelilerin kayıt dışı çalıştırılması için,..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI