Bugun...

"Taziye için en uygun yer: Tivnikli’nin lüks yatı!.. CHP’lileri bile güldürd�" İLE İLGİLİ HABERLER

ABD`nin Bağdat Büyükelçisi Silliman: "IKBY`nin referandumu gerçekleştirmesi bizim için hayal kırılığı yarattı" "Iraklı..
Sınır kapıları için bomba iddia!
Tüm uyarılara rağmen gayrimeşru referandumu yapmaktan vazgeçmeyen ve sonrasında da süreci sürdürmeye çalışan IKBY'ye kar..
İspanya Hükümeti, 10 Milyar Euro'dan Olmamak İçin Referandumu Kabul Etmiyor!
Katalonya'nın İspanya ekonomisine vergilerle yaptığı katkı, yatırımlarla aldığından 9,89 milyar Euro daha fazla. İspanya..
Alman ajanı Hans Dundar için kırmızı bülten talep edildi
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, terör soruşturması kapsamında hakkında "yakalama" kararı verilen eski Cumhuriyet Gaz..
Kamuya ilk defa atanacaklar için yapılacak sınav yönetmeliğinde değişiklik
Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yö..
FETÖ'den 'İçki için günahı bana ait' talimatı!
FETÖ'nün 'mahrem asker' yapılanması davasında itirafçı olan Tabip Albay İ.Y. Gülen'in kendisine 'İçki için günahı ben üs..
FETÖ'cü Albay mahkemede karısını bile tanımadı!
FETÖ'cü kalleş, eşini bile tanımadı....
TBMM, Irak tezkeresi için olağanüstü toplanıyor!
TBMM olağanüstü olarak, Irak tezkeresi gündemiyle cumartesi günü toplanacak. CHP ve MHP, tezkereyle ilgili açıklama yapt..
Diyanet açıkladı! Kutlu Doğum Haftası için flaş karar!
Diyanet'ten yapılan açıklamaya göre, Kutlu Doğum Haftası bundan sonra Mevlid Kandili ile aynı hafta kutlanacak. Bu sene ..
S-400'lerin Türkiye için önemi!
Natsionalnaya Oborona dergisinin baş editörü İgor Korotçenko, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 füze sistemi almak istemesi ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI