Bugun...

"Taziye için en uygun yer: Tivnikli’nin lüks yatı!.. CHP’lileri bile güldürd�" İLE İLGİLİ HABERLER

ABD'li LAWRENCE ŞİMDİ DE RAKKA'DA! ABD'den 'PKK devleti' için santaj!
Beyaz Saray’ın Suriye ve Irak kuzeyinde planladığı işgal hattına sorumlu olarak atadığı Brett McGurk, PKK/PYD terör devl..
Hırsızlık için girdiği iş yerindeki parayı az bulunca not bıraktı
Adana’da, hırsızlık amacıyla girdiği tatlıcıda sütlaç yiyerek kola içmesi güvenlik kameralarınca görüntülenen şüpheli, ç..
 IKBY referandumu Araplar, Türkler ve Ortadoğu için ne anlama geliyor?
IKBY`nin gayrimeşru ayrılık referandumu, Kürt-Şii ittifakının bitişinden ziyade, aslında bin seneden daha da eskiye day..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Deniz Baykal için Ünlü beyin cerrahını Türkiye'ye getirtti
Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi'ne kaldırılan Deniz Baykal'ın durumu ciddiyetini korurken, hastaneyi arayıp bil..
Topuz'un tutuklanması uluslararası hukuka uygun!
Uluslararası Hukuk Araştırmaları Merkezi, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği ile yaşanan krizi, uluslararası hukuk açısından d..
Hakim, Savcı ve HSK üyeleri için sözde yol haritası hazırlamışlar!
FETÖ'cü abileri için yol haritası hazırlamışlar... Edirne'de FETÖ/PDY ile irtibatlı olduğu gerekçesiyle tutuklanan savc..
ABD heyeti vize görüşmeleri için Ankara'ya geliyor
Türkiye ile ABD arasında vize işlemlerinin karşılıklı olarak askıya alınmasının ardından sorunun aşılması amacıyla iki ü..
Hamas ve Fetih'in uzlaşısı Filistin devletinin kurulması için gerekli
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Filistin uzlaşısının, İsrail işgalinin son bulması ve Filistin devletinin kurulmas..
Deprem uzmanı Oğuz Gündoğdu'dan o il için korkutan açıklama!
Deprem uzmanı Oğuz Gündoğdu, "Bursa'da en büyük deprem 1855 yılında 7 şiddetinde oldu. Bu fayın harekete geçmesi durumun..
İşte Üniversiteye Giriş İçin Yeni Sistem!
Geçen ay Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki akademik yıl açılışında YÖK Başkanı, üniversite sınavlarının değişeceğini açık..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI