Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

Savaşın galibi Türkiye olacak!
Türk – Çin İş Geliştirme ve Dostluk Derneği Başkanı Adnan Akfırat, Çin ile ABD arasındaki ticaret savaşlarının Çin’e dah..
Türkiye'yi Ruslardan ayırdık diyen Macron'a cevap!
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un 'Türkleri Rusya'dan ayırdık' sözleri..
Türkiye’den tarihi hamle! Bor ile üretilecek
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Serkan Keleşer, dünya rezervinin yüzde 73’ü Türkiye’de bulunan bor madeniyle ilgili y..
Stoltenberg'ten NATO ülkelerine Türkiye çağrısı!
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, Ankara'ya yapacağı resmi ziyaret öncesinde "Tüm müttefiklere Türkiye'ye daha fazla des..
Türkiye ile ilgili skandal metin! Yine BAE parmağı
Suudi Arabistan'ın Zahran şehrinde bugün düzenlenecek, 29'uncu Arap Birliği Zirvesi'nde Birleşik Arap Emirlikleri'nin yö..
AB'den Türkiye açıklaması: Türkiye ters yönde 'büyük adımlar' atıyor
AB'nin Türkiye'yle ilgili son ilerleme raporunda, Türkiye'nin ters yönde 'büyük adımlar' attığı ve Ankara ile üyelik gör..
Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin Suriye politikasını eleştirdi!
Esad’ın geleceğine Suriye halkının karar vermesi gerektiğini belirten CHP Lideri, Türkiye’nin bölgede yanlış adımlar att..
Türkiye'den flaş Suriye açıklaması!
Dışişleri Bakanlığı Suriye'ye düzenlenen ABD, Fransa ve İngiltere harekatına ilişkin açıklama yaptı. Yapılan açıklamada ..
Türkiye bizim ikizimiz!
Pakistan Cumhurbaşkanı Memnun Hüseyin, iki ülkenin ilişkilerinin 70 yıldan eski olduğunu belirterek,’Pakistan ve Türkiye..
Türkiye, Rusya ve İran planları bozdu! ABD yenildi
Türkiye-Rusya-İran ittifakı ABD ve AB’nin kısa ve uzun vadeli bütün planlarını fena bozdu.
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI