Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiye Trump'ın sözlerini reddetti !
Türkiye, ABD Başkanı Donald Trump'ın 1915 olayları hakkında yaptığı yazılı açıklamada yer alan "yanlış ifadeleri ve subj..
AKMP’den Türkiye’ye küstah çağrı: Seçimi erteleyin!
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi mevcut koşullarda düzenlenecek seçimlerin “Avrupa kriterlerine uygun olmayacağı” iddi..
Pentagon’daki Türkiye tartışmasında ne konuşuldu?
Amerikan ordusunun Avrupa Kuvvetleri komutanı General Curtis Scaparrotti ile Savunma Bakanı Mattis yaptığı görüşmenin pe..
İşte ABD’nin Türkiye sınırındaki hava üssü
Türkiye sınırına inşa edilen ABD hava üssünün uydu fotoğraflarında, uzunluğu 1,5 kilometreyi bulan pist açık şekilde gör..
Facebook, Türkiye’deki kullanıcılarını uyardı!
Facebook, Türkiye’deki 50 milyondan fazla kullanıcısını kötü amaçlı uygulamalara karşı uyardı.
10 dev projenin 6'sı Türkiye'de..
Dünyanın 10 dev projesinin 6’sının Türkiye’de olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bugüne kadar bu ülk..
Yunanistan’dan küstah Türkiye açıklaması!
Yunanistan Başbakanlık Ofisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir televizyon kanalına verdiği demeç hakkında açıklamada bulundu..
Yunanistan'dan küstah 'Türkiye' açıklaması
Yunanistan Başbakanlık Ofisi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir televizyon kanalına verdiği demeç hakkında küsta..
Türkiye'den ABD'nin raporuna tepki!
ABD'nin yayınladığı 2017 İnsan Hakları Raporunun Türkiye bölümündeki yalan, yanlış ifadelere Dışişleri Bakanlığı'ndan te..
Ortaklığı kurdular! Hedefleri Türkiye ve İran
Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da, Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) üyesi ülkelerin yanı sıra Mısır ve Ürdün’den temsil..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI