Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

ABD'den skandal YPG hamlesi! Türkiye'den gizlice...
ABD, DEAŞ'la mücadele gerekçesiyle Kuzey Suriye'de ana omurgasını YPG'nin oluşturduğu Demokratik Suriye Güçleri'ne (DSG)..
ABD'den Türkiye ile ortak gözetleme noktası açıklaması..
ABD Savunma Bakanı James Mattis Türkiye'nin oluşmuş kaygılarına yönelik olarak Kuzey Suriye'de birkaç ortak gözetleme ..
Türkiye tüm dengeleri alt üst ediyor! Merkez hamlesi!
Doğalgaz ticaretinin merkezi olmak için tüm koşullara sahip olan Türkiye transit petrol ve doğalgaz hattı projelerinde j..
Türkiye'nin iadesini istediği 84 kişilik listeyi ABD'ye verdik
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Washington’da ABD’li mevkidaşı Mike Pompeo ile bir araya geldi. Çavuşoğlu görüşmenin ..
Türkiye ve İran anlaştı! Ortak operasyon!
İran İçişleri Bakan Yardımcısı Hüseyin Zülfikar, Türkiye ile imzalanan mutabakat zaptının ardından yaptığı konuşmada, ge..
Türkiye sınırına asker yığmaya başladılar!
Pentagon, Suriye’nin güneyindeki Tenef Üssü ile Irak’taki ABD askerlerinin bir bölümünü Türkiye sınırına kaydırdı. Yar..
Provokatör Mine Kırıkkanat, Türkiye'yi Batı'ya şikayet etti!
'Atatürk'e tapıyorum. Benim ilahım' sözleri ile büyük tepki çeken ve her fırsatta dindar vatandaşları aşağılayan skand..
Türkiye'de sigara içen kişi sayısı korkunç boyuta ulaştı!
Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Konya Şubesi Başkanı Kadir Dikici, sigarayla yeterli mücadele edilmemesi durumunda önü..
Skandal karar! Türkiye düşmanlarına göz yumuyor
Prens Muhammed bin Selman tarafından alıkonulan Lübnan Başbakanı Saad Hariri, ülkedeki Türk düşmanlığını görmezden gel..
Ortaylı: 1989'den sonraki dönem Rusya ve Türkiye için...
Tarihçi- akademisyen Prof. Dr. İlber Ortaylı, "1989’dan sonraki dönem Rusya ve Türkiye için çok hayırlı oldu.'' ifades..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI