Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

İbrahim Kalın: Temel beklentimiz bölgenin kontrolünün Türkiye'de olması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "Münbiç ve Fırat'ın doğusunda da benzer bir modelin uygulanması için bizim temel beklent..
Litresi 10 milyon dolar! Türkiye ekonomisi için büyük şans
İlaç sanayisinde kullanılan ve litresiyaklaşık 10 milyon dolarla dünyanın en pahalı sıvılarından olan akrep zehri,Türkiy..
Türkiye'den dev hamle!
Yabancı ziyaretçi sayısı 2018'de önceki yıla göre yüzde 21,84 artan Türkiye'de 2023 için belirlenen '70 milyon turist, 7..
  İsrail’den skandal Türkiye kararı
İsrail, Türk vatandaşlarının Kudüs’ü yılda birden fazla ziyaret etmelerini ayrıca 18 yaşından küçük Türk vatandaşların d..
ABD'den Türkiye'ye küstah
Türkiye'nin Venezuela'da Maduro'ya desteği üzerine Washington'dan dikkat çeken bir hamle geldi. ABD'li bir yetkili iki..
Türkiye'nin yeni nüfusu belli oldu!
TÜİK, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nin 2018 sonuçlarını açıkladı. Türkiye nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 8..
'Türkiye alternatifsiz değil'
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, "ABD ne kadar hızlı kavrarsa o kadar iyi olur, Türkiye hiçbir alanda alternat..
Türkiye Kupası'nda kuralar çekildi! İşte eşleşmeler
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası çeyrek ve yarı final eşleşmelerinin kura çekimi yapıldı. Trabzonspor ve Galatasaray'ın ra..
Sergey Lavrov'dan İdlib açıklaması: Rusya Türkiye ile çalışıyor!
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ''Türk meslektaşlar, Rus ordusuyla birlikte, bu durumun üstesinden gelmek için muh..
Türkiye bu yıl ne kadar doğal gaz kullanacak?
EPDK, ülkede bu yıl 52 milyar 133 milyon 229 bin 503 metreküp doğal gaz tüketileceği tahmininde bulundu.
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI