Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

İşte Türkiye'ye yaptırım tasarısı hazırlayan isim:Eliot Engel..
ABD Temsilciler Meclisi Dışişleri Komisyonu, Türkiye’nin S-400 alması halinde yaptırım uygulanmasını öngören tasarıya on..
Yunanistan Savunma Bakanından 'Türkiye' açıklaması
Yunanistan Savunma Bakanı Evangelos Apostolakis, Türkiye ile Savunma Bakanlıkları heyetleri arasında devam eden görüşm..
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Soros’un Türkiye teşkilatını çıkardı!
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı; George Soros’un tarafından kurulan ve yönetilen "Open Society Institute (OSI) Assistan..
Amerika'dan Türkiye'ye küstah tehdit!.. Haçlı şifreli tarih verdiler!
Türkiye’nin Rusya’dan S-400 almasıyla ilgili ABD’den küstah tehditler de peşi sıra geliyor. CNBC’de yer alan habere göre..
ABD'den Türkiye'ye küstah S-400 tehdidi!
ABD’nin Türkiye’ye, Rus yapımı S-400 hava savunma sistemi alımından vazgeçerek ABD yapımı Patriot sistemlerinin alımı yö..
Kudüs’ün tek açık kapısı Türkiye...
İsrail zulmü ve işgali altındaki Kudüs ile ilgili Milat’a konuşan Şeyh Raid Salah’ın yardımcısı Nasir İkbari, Türkiye ba..
ABD, Rusya ve İran, Suriye'ye Türkiye'ye karşı ajan gönderiyor!
Özgür Suriye Ordusu’nun (ÖSO) kurucu komutanı Albay Riyad Esad, Suriye’de ABD, Rusya ve İran başta olmak üzere pek çok..
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan 'Türkiye ittifakı' mesajı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de tüm dönem milletvekilleri ile iftarda bir araya geldi. Başkan Erdoğan Türkiye itt..
Türkiye'ye dev yatırım! Adeta para yağdı!
Türkiye'ye mart sonu itibarıyla Asya'dan 466 milyon dolarlık sermaye girişi gerçekleşirken, bu rakam söz konusu dönemd..
’Türkiye’de her 3 erişkinden biri hipertansif’
Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Erol, “Hipertansiyon için eşik değer 140/90 mmHg alındığında, Türkiye’de er..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI