Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

 Fransa'ya soğuk duş Türkiye:2 - Fransa:0
Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu 3. maçında Fransa ile Konya Büyükşehir B..
Türkiye-Fransa maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?
A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 3. maçında Konya'da Fransa ile karşılaşacak.
Türkiye’de tarım bitti’ diyenler çiftçileri isyan ettirdi!
‘Türkiye’de tarım bitti’ diyenler çiftçileri isyan ettirdi! İşte o açıklamalar... ‘Türkiye’de tarım bitti’ diyenlere, İ..
Türkiye'nin Venedik'i... 2600 yıllık köye akın ettiler
Bayram tatilini fırsat bilerek soluğu Gölyazı'da alan vatandaşlar da eşsiz doğal güzelliğine hayran kaldıklarını, ancak ..
Türkiye'nin ilk rüzgar tüneli
Türkiye'nin ilk 'rüzgar tüneli'nin yapımı tamamlandı Savunma, uçak ve otomotiv sanayisi gibi önemli alanlara ilişkin yü..
.Türkiye-Fransa maçı muhtemel 11'leri
A Milli Takım, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubundaki 3. maçı çerçevesinde Konya şehrinde Fransa'yı konuk edecek..
Almanlar açıkladı: Türkiye eski günlerine dönüyor!
Son yıllarda turizm sektöründe umduğunu bulamayan Türkiye’nin 2019 ile ilgili verileri, ülkeye rağbetin yeniden arttığın..
Türkiye kendisine yönelen hedefi uzayda yok edebilecek!
Hava savunma sistemi için kısa, orta ve uzun vadeli stratejiyle ilerleyen Türkiye, 2011’de başladığı projede 14 yılın so..
Türkiye tüm risklere hazır!
Doğu Akdeniz’de Türkiye’yi tehdit eden bir askeri yığınak olduğuna vurgu yapan Dr. Emre Ozan, “Bu yıl içinde gerçekleşti..
Moskova'da 3. kez Türkiye festivali düzenlececek
İlki 2017 yılında yapılan Türkiye Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle TÜROFED, TÜRSAB, TTYD koordinasyonund..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI