Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

Tam 9 yıl sürdü! Türkiye, 'Çin Seddini' aşmayı başardı
Ege İhracatçı Birliklerinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kiraz üretiminde dünya lideri olan Türkiye, yıllık 800 mily..
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının kurulması yasalaştı
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının kurulmasına ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek ya..
Türkiye'nin 'nüfus haritası' çıkarıldı..
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Dünya Nüfus Günü dolayısıyla Türkiye'nin "nüfus haritası..
AB'den Türkiye'ye yaptırım hazırlığı
Doğu Akdeniz konusunda geri adım atmayan Türkiye, AB'ye köşeye sıkıştırdı. Türkiye'nin Kıbrıs açıklarındaki doğalgaz ara..
Fernando Reges Türkiye'den ayrıldı
İspanya La Liga ekiplerinden Sevilla'ya transfer olan Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Fernando Reges, ailesiyle birlikt..
Tehditler işe yaramadı! Türkiye Kıbrıs'ın etrafını sardı
AB, ABD ve Yunanistan başta olmak üzere çok sayıda ülkenin Türkiye'nin Kıbrıs'ta gaz arama faaliyeti göstermesine karşı ..
Türkiye, Rus buğdayının büyük ithalatçısıdır
Rusya Tarım Bakanı Patruşev, iki ülke arasında tarım alanında iş birliğinin verimli şekilde devam ettiğini belirtti...
Türkiye'den yerli otomobille ilgili yeni hamle!
Türkiye'nin otomotiv sanayisini dönüştürecek, bu konuda ülkeyi rekabet edebilir hale getirecek 'Türkiye’nin Otomobili Pr..
Türkiye'nin Akdeniz'deki sondaj faaliyetleri egemenlik göstergesi
Akdeniz Üniversitesi Devletler Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Gözügüzelli "Yavuz, Kıbrıs Türklerinin egemenlik haklar..
S-400'lerin ilk parçaları Türkiye'de...
ABD ile Türkiye arasında gerilime neden olan S-400 hava savunma sistemlerine dair ilk parçaların Türkiye'ye geldiği öğre..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI