Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiye'nin duruşu değişmedi! ABD ile Türkiye arasında kritik görüşme!
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Mark Esper ile telefonda görüştü. Akar-Esper görüşmesinde,..
İşte Türkiye'nin Rusya'dan aldığı S-400'ün müthiş özellikleri!
Türkiye'nin Rusya'dan satın aldığı S-400 hava savunma sistemlerinin teslimatı başladı. 600 kilometre uzaklıktaki hedefle..
Yakın zamanda S-400 taşıyan ikinci bir uçak Türkiye’ye uçacak
Askeri diplomatik bir kaynak, orta menzilli hava savunma sistemi S-400 Triumf’a sahip olan Rusya Hava Kuvvetlerinin ikin..
Türkiye, ABD baskısına rağmen Rus savunma sistemlerini seçti
Federasyon Konseyi Savunma Komitesi üyesi Frants Klintseviç, S-400 kompleksinin varlığının garanti güvenlik sağlamasında..
S-400'ler Türkiye'nin elini çok ciddi şekilde güçlendirdi
Uzmanlar, bugün birinci grup malzemelerinin intikalinin yapıldığı S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi..
Dikkat çeken S-400 yorumu: Türkiye'yi kimse korkutamaz
S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi sevkiyatının başlamasının ardından değerlendirmelerde bulunan Rus..
AB'den Türkiye itirafı: Engellemeye gücümüz yetmez
Türkiye'nin, Doğu Akdeniz'deki sondaj çalışmalarını engelleyemeyeceğini anlayan Avrupa Birliği, Yunan ve Rumların gazını..
Abdullah Avcı'dan yeni sistem! Türkiye'de tek
Beşiktaş'ta futbolcuların bütün hareketlerini kuş bakışı olarak kayıt altına alan Abdullah Avcı, özel bir ekiple videola..
İlk parçalar Türkiye'de
Ankara'nın Rusya'dan satın aldığı S-400’ün ilk parçalarını taşıyan uçaklar, Malatya ve Ankara'ya iniş yaptı. Sistemin, S..
Türkiye'den net mesaj
''Doğu Akdeniz'de kıta sahanlığımızda hak ve çıkarlarımızı koruma kararlılığımız tam''
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI