Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

Pentagon'dan skandal açıklama Türkiye F-35 programında askıya alındı!
Beyaz Saray ve Pentagon'dan S-400 ve F-35'lere ilişkin peş peşe açıklamalar geldi. Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, "..
NATO raporunda çarpıcı Türkiye detayı!
NATO'ya ait Avrupa'daki nükleer depolara ilişkin rapor kazara yayımlandı. Raporda Türkiye ile ilgili ifadeler dikkat çek..
Türkiye’nin yüzde 32’si serbest meslek sahibi
En fazla serbest meslek sahibi olan ülkeler belli olurken, Türkiye’nin yüzde 32’lik bir oran ile 4’üncü sırada olduğu gö..
Türkiye ulaşım kartlarında yeni sisteme geçiyor!
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan'ın açıklamasına göre yıl sonuna kadar kullanıma sunulması beklenen Türkiye Ka..
AB, Doğu Akdeniz'de Türkiye'ye mecbur kalacak!
AB'nin Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki sondaj faaliyetlerine yönelik aldığı kararları değerlendiren Enerji Verimliliği Der..
Trump: Türkiye ile olan durum adil değil!
ABD Başkanı Trump, "Türkiye ile olan durum adil değil çünkü Türkiye Patriot almak istedi fakat ABD onları Türkiye’ye sat..
Fuat Oktay: 'Dijital Türkiye Versiyon 1.0' erken tamamlandı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay '(11. Kalkınma Planı) Normal şartlarda yıl sonuna kadar tamamlanması planlanan 'Diji..
AB'nin yaptırım kararına Türkiye'den ilk yanıt!
Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği'nin Türkiye'ye yönelik ekonomik yaptırım kararına tepki göstererek "Kararlar, ülke..
Cumhurbaşkanı Erdoğan:O müptezeller Türkiye'yi ele geçiremeyecekler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı'ndaki 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması'nda konuştu. Erdoğan,..
Başkan Erdoğan: O müptezeller Türkiye'yi ele geçiremeyecekler
Başkan Erdoğan: Ruhlarını iblise satan müptezeller Türkiye'yi ele geçiremeyecekler Başkan Erdoğan, Atatürk Havalimanı'n..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI