Bugun...

"Türkiye’yi uçuracak made" İLE İLGİLİ HABERLER

ABD'den Türkiye açıklaması: Bazı eylemleri başlatmaya hazırlanıyoruz!
Pentagon, Suriye'nin kuzeyinde Türkiye ile ortak şekilde oluşturulmak istenen güvenli bölge ile ilgili olarak bir açıkla..
Türkiye Suriye'ye 10 askeri üs kuracak!
Türkiye ile ABD arasında güvenli bölge konusunda anlaşmaya varılmasının ardından Müşterek Harekat Merkezi'nin faaliyet..
Güvenli Bölge'de son durum... Türkiye'nin ilk adımı bu olacak!
Türkiye ile ABD'nin Suriye'nin kuzeyinde oluşturmayı planladığı Güvenli Bölge için çalışmalar sürüyor. Türkiye ile ABD..
İngiliz basını ABD'yi Türkiye konusunda uyardı: Şimdilik erteledi ama..
İngiliz Times gazetesi, Türkiye’nin, ABD'yle mutabakata rağmen Suriye’nin kuzeyinde terör örgütüne planladığı harekâtı ş..
Türkiye zirveye oynuyor!
Mastercard’ın Müslümanların Seyahat Tercihleri Endeksi raporuna göre, Türkiye her sene Müslüman turistlerin öncelikle ..
ABD ile Çin arasındaki savaş Türkiye'ye yaradı
ABD ile Çin arasında yaşanan ticaret savaşı Türkiye’nin bu iki ülkeye ihracatını artıracak. Türkiye, ABD’ye hazır giyi..
İşte Amerika'nın Türkiye'ye dayattığı 3 harita..
Gazeteci Muharrem Sarıkayabugünkü yazısında Türkiye ile ABD arasında gerilime neden olan güvenli bölgeyi ele aldı. Sarık..
The Times yazdı: Uzun sürmez, Türkiye, ABD üslerine rağmen girecek...
İngiliz The Times gazetesi, Ankara'nın kendi güvenliği açısından Washington tarafından desteklense de terör örgütünü g..
Türkiye semalarından 20 saniyede bir uçak geçti!
Türkiye hava sahasında yılın 7 aylık döneminde 272 bin 557'si transit üst geçiş olmak üzere 1 milyon 148 bin 426 uçuş ..
Ukraynalı uzmandan Türkiye sözleri: Müttefiklerimiz arasında tutmalıyız
Vladimir Zelenskiy’in Türkiye ziyaretini değerlendiren Ukraynalı uzman Maksim Gluşenko, "Türkiye'yi müttefiklerimiz aras..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI