Bugun...

"Profesörden çarpıcı idddia: Amerika parçalanacak!" İLE İLGİLİ HABERLER

Amerika Uygur Türkleri için harekete geçti!
ABD Temsilciler Meclisi Adalet Komitesi, ABD Başkanı Donald Trump'a yönelik azil sürecinin açılıp açılmamasına ilişkin K..
CHP'nin ortağı HDP'li vekiller Amerika'da Türkiye'yi karalamaya devam ediyor
Latin Amerika ziyaretlerinde Türkiye'deki Kürtlerin soykırım riskiyle karşı karşıya olduğu ithamında bulunan HDP'li mi..
Genelkurmay eski istihbarat Başkanı Pekin'den çarpıcı açıklamalar!
Genelkurmay eski istihbarat Başkanı İsmail Hakkı Pekin, ABD ile krize neden olan Güvenli Bölge'ye ilişkin kritik açıkl..
İşte Amerika'nın Türkiye'ye dayattığı 3 harita..
Gazeteci Muharrem Sarıkayabugünkü yazısında Türkiye ile ABD arasında gerilime neden olan güvenli bölgeyi ele aldı. Sarık..
İşte Amerika'nın güvenli bölge tezgahı ve Türkiye'nin karşı atağı
Ankara, Fırat'ın doğusunda güvenli bölge oluşturmak için kararlı. Ancak Washington yönetimi, Türkiye'nin olası operasyon..
Eski Bakandan çok çarpıcı ABD açıklaması
Eski bakan ve iş adamı Cavit Çağlar, ABD ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çağlar, "Amerika Zarrab'ı Türkiye a..
Adnan Oktar'a Amerika'dan acil uyarı!.. Tehlike altındasın
Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü’ne yönelik hazırlanan iddianamede ilginç bir ayrıntı yer aldı. 11 Temmuz 2018 tarihinde A..
Erdoğan Amerika'ya restini çekti!.. F-35'leri verdiniz verdiniz yoksa..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Amerika'ya resti çekti; Parasını veridğimiz F-35'leri verdiniz verdiniz, vermezseniz bizde daha iy..
Amerika FETÖ'nün aleyhine çalışan işadamını mahkum etti
Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi için ABD'den yasa dışı lobi faaliyetleri yürütmekle suçlanan İran ve Amerikan vatan..
NATO raporunda çarpıcı Türkiye detayı!
NATO'ya ait Avrupa'daki nükleer depolara ilişkin rapor kazara yayımlandı. Raporda Türkiye ile ilgili ifadeler dikkat çek..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI