Bugun...

"Nadide eserlere “ince” dokunuşla özel korum" İLE İLGİLİ HABERLER

Rusya özel paralı askerleri Wagnerların, imha görüntüleri ortaya çıktı!
ABD’nin Suriye’ye düzenlediği hava saldırısında, yanlışlıkla hedef aldığını ileri sürdüğü Rusya’ya ait özel paralı asker..
Samsung öğrencilere özel telefon çıkardı!
Samsung tarafından kullanıcı bütçesini sarsmayacak uygun bir telefon tanıtıldı. Telefonun en dikkat çeken özelliği ise i..
ABD’den FETÖ elebaşına özel koruma...
OHAL ilan ettiler... FETÖ elebaşı Gülen’i Türkiye’ye iade etmeyen ABD, malikanesinin bulunduğu Saylorsburg’u ‘suç izleme..
FETÖ Kapana kısıldı! Artık özel odada saklanıyor!
Fin Devlet Televizyonu YLE, Pensilvanya’da terör örgütü FETÖ liderinin malikanesinde 2 gün geçirdi. FETÖ elebaşı Gülen’i..
PKK'lı Duran Kalkan'ın ABD'li özel hemşiresi öldürüldü!
Tıp okurken PKK'ya katılan Amerikalı Alina Sanchez'in, Duran Kalkan'ın özel hemşireliğini yapmak için görevlendirildiği ..
Aile hekimi aciline gidene özel teşvik!
4 ildeki pilot uygulamayla devlet hastanesinin aciline başvurmayıp önce aile hekimliğinin aciline başvuran vatandaşlara,..
Nükleer santral için özel kamu spotu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın hazırladığı nükleer santral için kamu spotunda Nobel ödüllü Prof. Dr. Aziz Sanca..
Nadide eserlere “ince” dokunuşla özel koruma!
Sahip olduğu yazılı kaynaklar ve yayınlar bakımından Türkiye'nin önemli kütüphanelerinden biri olan Konya Bölge Yazma Es..
Türkeş’in 100’üncü yaşına MHP’den özel kutlama
MHP’nin kurucu genel başkanı Alparslan Türkeş’in 100’üncü doğum günü için özel bir kutlama programı hazırladı...
Kahramanmaraşlılardan CHP'li Muharrem İnce'ye: Vekil oldun adam olamadın!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hitaben, “Maraş dondurmacısı kılıklı zavallılardan uzak dur” diyen İnce’ye Maraşlı tepkisi: Dond..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI