Bugun...

"MHP’den yeni af açıklamas�" İLE İLGİLİ HABERLER

Araç sahipleri dikkat! Trafikte yeni dönem sinyali
TBMM trafik kazalarının önlenmesine yönelik yaptığı çalışmayı raporlaştırdı. Raporda sokaklara hız sınırı getirilmesi, a..
Yeni Nuh Tufanı mı? Prof. Orhan Şen'den korkutan sözler!
"Kırkikindi yağmurları geliyor...." Ankara’nın Mamak ilçesi yaşanan sel felaketi tam anlamıyla dehşet anlarının yaşanma..
Adeta cirit atıyorlar! Dolandırıcıların yeni oyunu!
İnternetten alışveriş yapanları bekleyen tuzaklar her geçen gün artıyor. Dolandırıcılar internette cirit atarken, vatand..
Türkiye'nin yeni gücü!
Türkiye’nin bir enerji üssü ve köprüsü olarak dünyadaki önemi giderek artıyor. Rus doğal gazını Türkiye’ye ve Türkiye üz..
'3 Milyar dolarlık antlaşma 50 yeni yatırım..
'Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, "Büyük büyük belgeler imzaladık. 3 milyar..
Roketsan'dan yeni füze: TRG-122
Roketsan, yerli ve milli silah envanterine bir yenisini daha ekliyor. 3-40 km menzil aralığına sahip yüksek tahribat güç..
YSK’dan erken seçimle ilgili 4 yeni karar!
Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi hakkında 4 yeni kararı ..
Yeni oy pusulası nasıl olacak? İşte detaylar...
Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde kullanılacak oy pusulalarının şekli netleşiyor.
Devlet Bahçeli'den yeni Abdullah Gül açıklaması!
"İkazlara uyması lazım..." MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı’nın hızlı girdiğini belirterek, seçim takvi..
Elektronik haberleşmede yeni dönem!
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, 28 Nisan'da Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI