Bugun...

"MHP’den yeni af açıklamas�" İLE İLGİLİ HABERLER

O karar dünyayı şoke etmişti! Trump'tan yeni açıklama geldi!
ABD ile Rusya arasında olan Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'ndan (INF) çekilme süreci başlatmış olan Başkan Do..
Türkiye'nin yeni nüfusu belli oldu!
TÜİK, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nin 2018 sonuçlarını açıkladı. Türkiye nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla 8..
Tepki almaktan korkan firmaların yeni oyunu ortaya çıktı
Tüketici dernekleri peynir, yoğurt, zeytin ve çay gibi çokça üründe gramajın düşürülerek sözde indirim görüntüsü verildi..
Yeni Asya da 15 Temmuz'a tahammül edemedi!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un dün Karaman’da katıldığı Kâzım Karabekir’i Anma Programı'nda Kâzım Karabekir..
Yeni askerlik sistemi açıklaması!
Milli Savunma Bakanı Akar yeni askerlik sistemi ile ilgili 'İnşallah ülkemize, milletimize, gençlerimize hayırlı bir s..
TRAFİK POLİSLERİ’NE YENİ ÜNİFORMA!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trafik Birim Amirleri Bilgi Paylaşımı ve Değerlendirme Toplantısı’na katılarak önemli aç..
İŞKUR aracılığı ile milyonlara yeni iş fırsatı! Harekete geçildi...
Milyonlarca genç için iş fırsatı Kadınlar ve gençlere part-time çalışma imkanı için harekete geçildi. İŞKUR, sektörler i..
Başkentte 'Yeni Bakanlık' kuruluyor!
Ankara kulislerinde, Mart ayındaki yerel seçimlerden sonra kabinede yeni bakanlıklar kurulabileceği konuşulurken, ilk ..
İmzalar atıldı! Askere yeni eğitim!
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı arasında ‘Kadına şiddeti önlemek’ için anlaşma ..
FETÖ’den yeni ‘himmet’ taktiği!
“Üç maymunu oynadılar”, “10 taksitle himmet verdiler”, “kaçmak farz” dediler. Bu tespitler savcılığın FETÖ’nün yayın o..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI