Bugun...

"MHP’den yeni af açıklamas�" İLE İLGİLİ HABERLER

Belediyelere yeni model! Başkanla gelip gidecekler..
Seçmenin yeni yönetimlerini belirlediği belediyeler 2023 dönemine daha güçlü girecek. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi i..
Yeni işçiye 9 bin 420 lira! İşte şartlar
2.5 milyon hedef sunulan istihdam seferberliği hızla devam ediyor. Yeni yayımlanan ilave istihdamla ilgili genelgeye gör..
Devlet Bahçeli'nin yeni sistem önerisine AK Parti'den yeşil ışık!
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, "Öyle bir sistem inşa edilsin ki, sadece büyükşehir ..
Ali Babacan'dan flaş yeni parti kararı!
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Ali Babacan ile birlikte çalışmış eski bir bürokratın kendisine Babacan'ın yeni bir part..
MEB’den özel direksiyon derslerine yeni düzenleme..
Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), ehliyeti olan ancak sürüş yeteneklerini geliştirmek isteyenlerin başvurduğu özel dire..
YSK Başkanı Sadi Güven'den yeni açıklama!
Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, YSK'ya gelişinde seçimler ve buna yönelik itirazlara ilişkin açıklamalarda bul..
Merkez Bankası'ndan yeni hamle..
Vadesi gelmemiş swap satış limiti yüzde 40'a yükseltildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni gündemi üç dev!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yorucu seçim maratonunun ardından önümüzdeki haftadan itibaren iç ve dış gündemde öne çıkan konul..
Yeni seçilen Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak?
Türkiye seçimini yaptı. 30’u büyükşehir 81 il, 922 ilçe ve 386 beldede bin 389 belediye başkanının yanı sıra 50 bin do..
İkinci el otomobilde yeni dönem!
ikinci el otomobil ticareti yapanları ilgilendiren KDV oranlarında yapılan değişikliğe ilişkin düzenleme Resmi Gazete'de..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI