Bugun...

"Kandil’e operasyon Yunan merceğind" İLE İLGİLİ HABERLER

Yunan devleti kilisenin mal varlığına çöktü!
Yunanistan Araştırma ve Din İşleri Bakanı Kostas Gavroğlu, kilise ve devlet arasındaki gelişmeler hakkında "Hükümet ye..
ABD KANDİL’E İLAÇ GÖNDERDİ!
ABD, terör örgütü PKK’ya desteğini ileri aşamaya taşıdı. PKK’yı yöneten üç teröristin başına göstermelik olarak 12 milyo..
Türkiye ve İran anlaştı! Ortak operasyon!
İran İçişleri Bakan Yardımcısı Hüseyin Zülfikar, Türkiye ile imzalanan mutabakat zaptının ardından yaptığı konuşmada, ge..
CHP ile Kandil’in partisi HDP arasındaki örtülü ittifak açığa çıktı!
CHP’liler ne desem ‘itirazsız’ kabul etti.. CHP ile Kandil’in partisi HDP arasındaki örtülü Yerel Seçim ittifakı açığa..
Fuat Oktay'dan Fırat'ın doğusuna operasyon sinyali!
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, terör örgütü YPG'nin işgali altındaki Fırat'ın doğusuna operasyon sinyali vererek..
Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri gözaltına alındı!
İstanbul'da Anadolu Kültür Derneği Başkanı Osman Kavala’nın da tutuklu bulunduğu soruşturma kapsamında yürütülen opera..
Kandil'de sapık yönetim... Çocuk yaştaki kızlara tecavüz için yarışıyorlar!
Güvenlik güçlerine teslim olan Amed kod adlı teröristin ifadesi bölücü örgütte yaşanan sapıklıkları gözler önüne serdi..
MİT ve Emniyet'ten ortak operasyon!
İzmir Bornova'da terör örgütü MKP'nin hücre evine şafak baskını yapıldı. MİT ile İzmir Emniyeti'nin ortak yürüttüğü oper..
Büyük operasyon öncesi PKK titriyor!
TSK’nın, Fırat’ın doğusuna yönelik bombardımanı ve kara harekatı hazırlığı terör örgütü PKK’yı panikletti. Harekatı du..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI