Bugun...

"Kandil’e operasyon Yunan merceğind" İLE İLGİLİ HABERLER

Pentagon'da ABD'li komutan Albay Ryan Dillon'dan alçak sözler:
Türkiye Afrin'e operasyon yaparsa, PKK/PYD'yi savunuruz! Pentagon'daki basın brifingine Bağdat'tan video konferans yoluy..
DEAŞ'a haraç verdiği iddia edilen Fransız şirketine operasyon!
Suriye'deki faaliyetlerini sürdürebilmek için DEAŞ'ın da aralarında olduğu terör gruplarına haraç verdiği ileri sürülen ..
Kandil’i panik sardı!
Bitme noktasına gelen örgütü ayakta tutmaya çalışan Kandil, üst düzey teröristlere verdiği talimatla verilen büyük kayıp..
FETÖ'nün 'entelektüel yapılanması'na operasyon!
İzmir merkezli 14 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "entelektüel ve Gürcistan yapılanması"na yönelik operasyonda ..
Türk diplomatların katili Yunan terörist cezaevine böyle döndü
Yunan terör örgütü '17 Kasım'ın 11 kez müebbet hapse mahkum baş tetikçisi Dimitris Kufodinas 48 saatlik iznini tamamlaya..
FETÖ'nün 'hakim ve savcı çalışma evleri'ne operasyon: 10 gözaltı
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "hakim ve savcı çalışma evleri"ne yönelik operasyonda ..
Hedef Kandil değil; Afrin, Rojova!
TSK'nın bölgedeki tatbikatı ve askeri varlığı sürerken kamuoyuna yansıdığı gibi Kandil’e İran’la ortak harekatın aksine,..
Muğla merkezli 26 ilde muvazzaf askerlere operasyon
Amasya ve Muğla merkezli 26 ilde operasyon başlatıldı. 88 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.Merzifon 5. Ana Jet Üs Ko..
Kandil’i ölüm korkusu sardı!
Cumhurbaşkanı’nın “Kandil’i yerle bir ederiz” açıklaması ve TSK’nın operasyonları sonrası PKK elebaşılarını ölüm korkusu..
FETÖ'nün uluslararası bilişim yapılanmasına operasyon
ABD'de "silikon vadisi" olarak anılan uluslararası bilişim firmalarında görev alan FETÖ mensuplarıyla bağlantılı oldukla..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI