Bugun...

"Kandil’e operasyon Yunan merceğind" İLE İLGİLİ HABERLER

FETÖ'nün askeri mahrem imamlarına operasyon!
Konya merkezli 40 ilde, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturmada örgütün, TSK'ya yerleştirdiği askeri personele "mahrem imamlık"..
Süleyman Soylu: Kandil'e gidip oturacağız!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine ve ailesine yönelik tehditler hakkında ilk kez bu kadar açık konuştu. Soylu, '..
FETÖ'nün himmet kasalarına operasyon!
Fetullahçı Terör Örgütü’nün himmet paralarını topladığı banka hesaplarının sahiplerine operasyon başlatıldı. İstanbul An..
Pentagon'da ABD'li komutan Albay Ryan Dillon'dan alçak sözler:
Türkiye Afrin'e operasyon yaparsa, PKK/PYD'yi savunuruz! Pentagon'daki basın brifingine Bağdat'tan video konferans yoluy..
DEAŞ'a haraç verdiği iddia edilen Fransız şirketine operasyon!
Suriye'deki faaliyetlerini sürdürebilmek için DEAŞ'ın da aralarında olduğu terör gruplarına haraç verdiği ileri sürülen ..
Kandil’i panik sardı!
Bitme noktasına gelen örgütü ayakta tutmaya çalışan Kandil, üst düzey teröristlere verdiği talimatla verilen büyük kayıp..
FETÖ'nün 'entelektüel yapılanması'na operasyon!
İzmir merkezli 14 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "entelektüel ve Gürcistan yapılanması"na yönelik operasyonda ..
Türk diplomatların katili Yunan terörist cezaevine böyle döndü
Yunan terör örgütü '17 Kasım'ın 11 kez müebbet hapse mahkum baş tetikçisi Dimitris Kufodinas 48 saatlik iznini tamamlaya..
FETÖ'nün 'hakim ve savcı çalışma evleri'ne operasyon: 10 gözaltı
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "hakim ve savcı çalışma evleri"ne yönelik operasyonda ..
Hedef Kandil değil; Afrin, Rojova!
TSK'nın bölgedeki tatbikatı ve askeri varlığı sürerken kamuoyuna yansıdığı gibi Kandil’e İran’la ortak harekatın aksine,..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI