Bugun...

"Kandil’e operasyon Yunan merceğind" İLE İLGİLİ HABERLER

Büyük operasyon... Aralarında üst düzey emniyet müdürleri de var!
Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında hakkında arama..
Kandil'de sıkışan PKK'lılardan kalleş taktik!
TSK Kandil harekâtının ikinci aşamasında Bermize, Hakurk ve Lolan bölgelerindeki üslenmelerini ve lojistik geçişlerini t..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kandil'de PKK'nın 35 önemli ismini bitirdik!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kandil'e düzenlenen operasyonlara ilişkin, "İkinci operasyonda bunların liderler toplantısını yak..
Selahattin Demirtaş'ın Kandil'deki PKK'lı abisi öldürüldü' iddiası
Hafta sonu terör örgütü PKK'nın lider kadrosu toplantı halindeyken Türk jetleri tarafından vurulmuştu. O bombardımanda..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kandil'deki lider kadrosunu hallettik!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Şanlıurfa mitinginde konuştu. Erdoğan, "Münbiçli kardeşlerimiz de topraklarına dönecek..
Ne yaptığını o da bilmiyor! Münbiç'e destek Kandil'e 'ret'
Münbiç'e yönelik operasyona "Türkiye'ye yönelik tehditler konusunda ordumuzun önlem alması orada güvenliğimizi sağlama..
Kandil'de PKK'nın ilginç cep telefonu taktiği!
Kuzey Irak'ta Mehmetçiğimizin, başarılı bir şekilde sürdürdüğü operasyonlar devam ederken terör örgütü PKK’nın, Kandil v..
Edirne yakalanan Yunan askerleri için karar verildi!
Edirne’de iki ülke arasındaki sınırı geçtikleri için gözaltına alınan ve tutuklanan 2 Yunan askeri için yapılan “tutuklu..
Kandil'e çok yakında bayrak dikilecek!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Çok yakın zamanda Kandil'e ay yıldızlı bayrak dikilir ve Türkiye bir melanet yuvasından..
PKK, Kandil'deki teröristlerini Mahmur'a kaydırmaya çalışıyor
TSK, Kandil’e yönelik operasyonun ilk aşamasını tamamladı. İkinci ve üçüncü aşama için bölgeye askeri ve lojistik yığına..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI