Bugun...

"Kandil’e operasyon Yunan merceğind" İLE İLGİLİ HABERLER

Orgeneral Hulusi Akar'dan 'terörle mücadele' mesajı!
Org. Akar, Kandil ve Sincar'a yönelik hava harekatını Birleştirilmiş Harekat Merkezinden takip etti. Kandil başta olmak..
Kılıçdaroğlu'dan şaşırtan açıklama:
Terörü bitirmek için seçmenlerden 4 yıl isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terör örgütü PKK'nın yönetim merke..
Askerimiz Kandil'e ilerledikçe Muharrem'i efkar basıyor!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Vatan yansa ateşinde ısınacak kadar gözü dönmüş bir muhalefetimiz var. İşte bunun i..
 Kandil operasyonu başladı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Niğde'de konuştu. Erdoğan, "Kandil demiştim, Sincar demiştim hatırlayın. Oraya da operasyonlarımız..
TSK'dan Kandil açıklaması!
Yurt içinde ve yurt dışında başarı operasyonlar ile terör ağır darbe vuran TSK'dan son dakika Kandil açıklaması geldi...
Kandil operasyonu neden ve nasıl icra ediliyor?
Türkiye, maliyetli ve çetin olacak olsa da Kandil’e operasyon gerçekleştirmek, örgütün merkezini terörden arındırmak zor..
'İstediğimiz an itibarıyla biz Kandil'i ele geçirebiliriz
'Yakında askerlerimizin Kandil'de olacağını söyleyen Bakan Soylu, 'İstediğimiz zaman ve istediğimiz an itibarıyla biz Ka..
HDP'den Millet ittifakına Kandil çağrısı!
HDP'li vekil Ayhan Bilgen, muhalefet partilerine çağrı yaparak, Türkiye'nin PKK'yı bitirmeye yönelik Kandil harekatına k..
Başbakan Yıldırım: Kandil'le ilgili her seçenek masada!
Başbakan Yıldırım, "Türk askeri Kuzey Irak'ın 30 kilometre içinde, Kandil'le ilgili her seçenek masada" dedi.
Devlet Bahçeli: Kandil'e bayrak dikmenin zamanı geldi!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya'da partililere hitap etti. 24 Haziran seçimleri huzur ile hüsran arasında bir ter..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI