Bugun...

"Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları" İLE İLGİLİ HABERLER

Merak Akşener'in yeni partisinin ismi ve logosu çalıntı mı?
Meral Akşener'in partisinin adı 'İyi Parti' oldu. Güneş sembolü olan sarı ve mavi tonlarını içeren logosu da açıklandı a..
Yeni bir iş telefonun ucunda
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının iletişim merkezi "ALO 170" hattından, İŞKUR'a kayıtlı 105 binden fazla açık iş i..
Okul servis araçlarında yeni dönem
Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile araçlarda üç noktalı emniyet kemeri, güvenlik kamerası, sensörlü koltuk ve araç ta..
Dağıstan'da yeni dönem ve Rusya'nın Kafkasya stratejisi!
Rusya’nın zayıf olduğu cephe Kuzey Kafkasya cephesi. Burada sıcak çatışmalar politik çekişmelerle devam
Türkiye, İdlib’de yeni bir üst kuruyor!
İdlib’de ilk gözlem noktasını oluşturduğunu açıklayan TSK’nın ikinci gözlem noktası için Afrin sınırındaki Kafr Bassin k..
'Türkiye'nin gökyüzündeki yeni askerleri' göreve hazır!
Türkiye'nin gökyüzündeki yeni askerleri olarak nitelendirilen "kamikaze drone"ların seri üretimine ve güvenlik güçlerine..
Araçlarda  Cam Filminde Yeni Dönem
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan yönetmelik değişikliğiyle araçlarda cam filmi ve renkli cama yen..
ATM'lerde yeni dönem başlıyor!
Ekonomi Bakanlığınca "CE" İşareti Taşıması Gereken Bazı Ürünlerin İthalat Denetimi Tebliği kapsamında, otomatik vezne ma..
ABD'de 'Gülen yeni Ladin algısı' oluştu!
Columbia Üniversitesi Prof. Dr. Abraham Wagner, emekli Korgeneral Michael Flynn'in Gülen ve Usame bin Ladin'i benzetmesi..
Cumhurbaşkanlığı korumalarına yeni yerli silah
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma ekibi tarafından kullanılan Milli Piyade Tüfeği (MPT) ailesi ürünleri çeşi..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI