Bugun...

"Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiye'den yeni hamle: Halep'e kadar...
TSK ve ÖSO’nun, Fırat Kalkanı ile başlayıp Zeytin Dalı Harekâtı’yla sürdürdüğü sınırlarımızı terör örgütlerinden temizle..
Yeni İHA teslim edildi! Dünyada çok az ülkede var..
TAİ silahlı ve uydu kontrollü ANKA-S İHA’nın ardından havadan sinyal istihbaratı toplayabilen ANKA’yı geliştirerek MİT’e..
E-devlet çıtayı yükseltti! İşte eklenen yeni hizmetler..
E-devlet sistemi gelişmeye devam ediyor. Vatandaşlar, artık birçok yeni hizmetten daha yararlanabilme imkanı elde edebil..
İkinci elde yeni dönem! Göreve başladılar...
İkinci el araç piyasasına nitelikli eleman dönemi geliyor. İstanbul Ticaret Odası’nın öncülüğü ile üniversitelerde bölüm..
Yumurtada yeni dönem 1 Nisan’da başlıyor!
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Yumurta Tebliği’ne göre 1 Nisan’dan itibaren kabuğunda ‘yetiştirm..
1 Ocak'tan itibaren yeni dönem başlıyor!
Ticaret hayatında yeni döneme geçiliyor. Yeni nesil yazar kasalara geçiş 1 Ocak 2018`de tamamlanıyor.
Yeni savaş başladı! Türkiye ben de varım dedi
Elektrikli otomobil ve tüm mobil cihazlarda bulunan lityum iyon pillere olan talep bu pillerin içerisindeki madenlere yö..
ABD harekete geçti: Hedefteki yeni ülke...
Rakka operasyonunun ardından DEAŞ’lı teröristleri şehirden tahliye eden ABD, yerli olanları Irak sınırındaki Ebu Kemal i..
İmzalar atıldı! Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu
Türkiye'nin siber ordusu kuruldu. Bakanlık bilişim ve siber suçlarla mücadele için 500 beyaz hacker ile sözleşme imzalad..
ABD'nin yeni bir planı var hazır olun!
Suriyeli askeri uzman, ABD Savunma Bakanı James Mattis’in, ABD’nin askerlerini Suriye’den çekmeyi planlamadığına yönelik..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI