Bugun...

"Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları" İLE İLGİLİ HABERLER

Kamu yönetimine yeni sistem!
Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birisine gidiyor. Bu seçimle birlikte Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi devre..
Kandil’de bayram temizliği devam ediyor.. Yeni harekât başlayacak!
Kandil’de 30 km. derinliğe inen Mehmetçik, ikinci aşamaya geçmek üzere.Belirlenen hedefler havadan yumuşatıldıktan son..
Türkiye havada yeni nesil savaş gücüne kavuşuyor!
Dünyanın en önemli konsorsiyum projelerinden biri kabul edilen F-35 Projesi kapsamından Türkiye'nin ilk uçağı 21 Haziran..
Fenerbahçe'nin yeni hocası Phillip Cocu oldu!
Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından Sarı-Lacivertli ekipte Aykut Kocaman'ın yerine teknik direktör ara..
 Yeni sistemde Meclis’in yetkileri ne?
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne 16 Nisan’da ilk adım atılmıştı. 24 Nisan’da yapılacak seçimde de sistem fiili olarak..
Fenerbahçe’ye Fransız teknik adam!
Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli’nin teknik direktörlük görevine getirmeyi düşündüğü isim şu an Leicester Cit..
UBER için yeni kararlar... O şartlar kaldırıldı!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi Ulaşım ve Trafik Komisyonu Başkanı Mahmut Yeter, UKOME'nin UBER ile ilgili..
FETÖ'nün yeni taktiği: Sütçü kılığında kapı kapı geziyorlar!
FETÖ'nün bir süredir himmet toplamak için evlerde toplanmadığı ve yeni bir yöntem hayata geçirdiği, polisin yakaladığı..
Porsche’den yeni harikasına Türkçe isim!
Porsche’nin uzun zamandır konseptini Mission E olarak isimlendirdiği elektrikli aracının TAYCAN adıyla piyasaya çıkacağı..
Tapuda yeni dönem başlıyor!
Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, vatandaşların, elektronik ortamda konutlarının içini ve dışını 3 boyutlu..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI