Bugun...

"Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları" İLE İLGİLİ HABERLER

Para politikasında yeni dönem!
24 Haziran sonrası resmen geçilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle birlikte para politikasında da yeni bir dönem baş..
Mahir Ünal'dan yeni kabine açıklaması!
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, yeni kabineye ilişkin, "İş dünyasından, kültür ve spor dünyasından, yurt dışında yaşamış ki..
AK Parti'nin yeni yüzleri!
27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına göre 295 milletvekili kazanan AK Parti'de 135 yeni isi..
Yeni kabinede kimler olacak? İşte öne çıkan isimler..
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni yönetim sisteminde nasıl bir kabine oluşturacağı merakla bekleniyor. Erdoğan’ın kabineye M..
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ekonomi yönetiminde yeni dönem..
Ekonomi yönetimi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile daha seri kararlar almaya olanak sağlayacak şekilde yeniden yapıl..
AK Parti Sözcüsü Ünal: Yeni yönetim sistemimiz ülkemize hayırlı olsun
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, seçim sisteminin güvenilir olduğunu belirterek, "Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun" ded..
Yeni seçim provokasyonu: Uçan mühür mürekkebi!
Muhalif medyanın bilindik isimleri provokasyona başladı. CHP’nin oy oranının yüksek olması beklenen sandıklarda mühürler..
Yeni Gezi’nin sponsoru o ülke çıktı!
Türkiye’yi karıştırmak isteyen dış güçler, toplantılarını izlemelere takılmamak için diplomatik dokunulmazlığı bulunan b..
Devlet Bahçeli oyunu kullandı: Türkiye yeni bir döneme girecektir!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oyunu Ankara'da kullandı. Burada bir açıklama yapan Bahçeli'ye, 'Suruç'ta, sandıklara..
Yıldırım: Yeni sistemle Türkiye yeni hedeflere güvenle gidecek!
Oy verme işlemi sonrası konuşan Başbakan Yıldırım, yeni sistemler Türkiye'nin yeni hedeflere güven içinde gideceğini söy..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI