Bugun...

"Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları" İLE İLGİLİ HABERLER

Elektrik ve doğalgazda yeni indirim yolda!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez “6 ay daha fiyatlar böyle giderse, doğalgaza indirim yönünde yansıyabili..
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderlerine yeni yıl mesajı gönderdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Birleşik Krallık Başb..
Resmi gazetede yayınlandı: Yeni vali ataması
Resmi Gazete'de yayınlanan atama kararlarında 4 ilin emniyet müdürleri görevden alınırken, 3 ile de vali atandı...
İşte yeni yılda hayatımıza girecek 20 yenilik
Yeni yıla girmemize sayılı günler kala milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren bir çok düzenleme ve proje için de ta..
Yeni dönem başlıyor! Artık E-devlet'ten yapılacak..
E-devlet üzerinden pilot olarak başlanan dijital abonelik uygulaması başarıya ulaştı. Sistem önümüzdeki dönem tüm Türkiy..
Yerli sistemler teyakkuzda! İHA'lara yeni görev
Petrol ve doğalgaz boru hatları, yeni geliştirilen entegre güvenlik sistemiyle korunacak. Terör, sabotaj ve hırsızlıkl..
Trafik sigortalarında yeni tarife..
Karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortasında 2019-2022 döneminde uygulanacak asgari teminat tutarlar..
Gezi için yeni provokasyon!
2013 yılının Haziran ayında ‘Mesele ağaç değil. Sen hala anlamadın mı?’ diyerek kitleleri anarşizme sürükleyen gezi terö..
Emeklilikte yaş şartı değişiyor! İşte yeni emeklilik şartı...
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) TBMM'den gelecek haberi beklerken, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren sigortalılık başlan..
Kazayla ilgili yeni ifade!
Ankara'da 9 kişinin hayatını kaybettiği yüksek hızlı tren (YHT) kazasıyla ilgili soruşturmada tutuklanan şüphelilerden..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI