Bugun...

"FETÖ hainlerinin mazbata sevinci" İLE İLGİLİ HABERLER

Eski Kaymakama FETÖ'den gözaltı
Ordu'nun eski Akkuş Kaymakamı Hüseyin Atilla, ByLock kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Tekirdağ'da FETÖ'nün 'kasa odası' ortaya çıktı!
Tekirdağ'da FETÖ'cü iş adamlarından birinin Çerkezköy'deki iş yerinde yapılan aramada 'Kasa Oda' olarak tabir edilen öze..
Amerika'daki FETÖ haberlerinin sırrı çözüldü!
MASAK, örgütün kozmik odası Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın Amerika'daki çeşitli basın yayın kuruluşlarına 3 milyon 31..
FETÖ'cü polis Bylock'u telefonuna 'sevap olsun' yüklemiş!
Denizli'deki FETÖ davasında savunma yapan tutuksuz sanık eski polis "Sohbete gittiğim evin abisi telefonuma ByLock yükle..
FETÖ ile DHKP/C'nin 'ortak kaos planı'
FETÖ/PDY üyesi eski polislerin, terör örgütü DHKP/C'ye sızdırdığı elemanlar aracılığıyla kaos eylemleri hedefledikleri i..
FETÖ'nün uluslararası bilişim yapılanmasına operasyon
ABD'de "silikon vadisi" olarak anılan uluslararası bilişim firmalarında görev alan FETÖ mensuplarıyla bağlantılı oldukla..
FETÖ abileri örgütün Brad Pitt’ine katalogla kadın aramış! Yazışmalar bomba!
FETÖ’nün bekar mensuplarına yönelik katalogla evlilik çalışması ByLock yazışmalarında ortaya çıktı. Bir hâkimin ‘abileri..
FETÖ'nün uyuşturucu trafiği de Metin Topuz'a uzandı !
ABD ajanlarıyla görüşme ayarladı! Uyuşturucu taciri İranlı Zindaşti’nin kızı ve yeğenini öldürmeye azmettirmekten tutukl..
FETÖ’yle bağlantılı vakfa 16 ilde eş zamanlı operasyon!
İstanbul merkezli 16 ilde silahlı terör örgütü FETÖ/PDY’le bağlantılı Gazeteci ve Yazarlar Vakfı (GYV) üyelerine yönelik..
Osman Kavala FETÖ'den tutuklandı!
FETÖ'nün 17-25 Aralık kumpasları ile 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI