Bugun...

"Cumhurbaşkanı Erdoğan: 100 bin öğrenciye iş imkanı sağlayacağı" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Erdoğan: 50 tane eleman al dediğimizde rahatsız olanlar var
Ankara’da 12. Çalışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Başkan Erdoğan, işadamlarına sitemde bulunarak "50 tane daha fazla ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar...
Başkan Recep Tayyip Erdoğan eğitim çalışanları ile düzenlenen iftar programına katıldı. Başkan Erdoğan burada açıklamala..
Esed: Erdoğan ile görüşmek istiyorum!
Suriye’de binlerce insanı öldüren katil Esed, yüz bulamadığı Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a yeni bir çağrı yaparak ..
Erdoğan'dan sert sözler: Densizliktir had bilmezliktir ahlaksızlıktır!
Hakim ve Savcı Kura Töreni'nde konuşan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, hakim ve savcılara çete diyen CHP Genel Başkanı Ke..
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan 'Türkiye ittifakı' mesajı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de tüm dönem milletvekilleri ile iftarda bir araya geldi. Başkan Erdoğan Türkiye itt..
Eurovision Şarkı Yarışması'nın yapıldığı binaya Erdoğan posteri asıldı!
Tel Aviv'de Eurovision Şarkı Yarışması'nın yapıldığı binaya bir grup aktivist tarafından dev Recep Tayyip Erdoğan poster..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ortak S-500 teklifine Rusya'dan ilk yorum
Başkan Erdoğan’ın Rusya ile yapılan S-400 anlaşmasının ardından S-500 sistemlerini Rusya ile ortak olarak üretmeye yön..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'da önemli açıklamalar...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'da 'gençler ve sporcularla iftar' programında konuştu. Erdoğan, 'Biz, 2 bin 200 seneyi aşa..
Cumhurbaşkanı Erdoğan:
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Mücadele'nin 100'ncü yılı nedeniyle Samsun'da düzenlenen törende önemli açık..
Gençler sordu, Cumhurbaşkanı Erdoğan cevapladı!
Başkan Erdoğan, Dolmabahçe'de gençlerle buluştu. Erdoğan, gençlerin eğitimden ekonomiye, İstanbul seçiminden dış polit..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI