Bugun...

"CHP yandaşı İsmail Küçükkaya da Ekrem İmamoğlu’nu yalanladı" İLE İLGİLİ HABERLER

Ekrem İmamoğlu Türkiye'yi dünyaya şikayet etti!
Alman DW, İngiliz BBC, The Guardian ve The Times gibi birçok medya kuruluşuna konuşan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye..
PKK Ekrem  İmamoğlu'nu desteklediğini açıkladı!
31 Mart seçimlerinde İmamoğlu'nu destekleyen terör örgütü PKK, yenilenen İstanbul seçimlerinde de Ekrem İmamoğlu'nu dest..
Ekrem İmamoğlu Fransızlara konuştu, Türkiye'yi karaladı!
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptal ve yenileme kararının ardında..
HDP'den İmamoğlu kararı!
Halkların Demokratik Partisi, bugün toplanan Merkez Yürütme Kurulu toplantısında, 23 Haziran seçimlerinde Ekrem İmamoğ..
İmamoğlu'nun talimatıyla düzenlenmişti! İptal edildi
Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da Ramazan Konserleri adı altında teravih namazı saatine denk gelen etkinlikler düzenlemişti. T..
Ekrem İmamoğlu engellemişti! Yeniden hizmette
37 yıldır her Ramazan milyonlarca insanı misafir eden İstanbul Dini Yayınlar Fuarı’ı kısa süreliğine İBB Başkanlığı ko..
Ekrem İmamoğlu’nun mazbatası iptal edildi! Bundan sonra ne olacak?
Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aldığı mazbatanın iptali kararı çıktı. YSK’nın verdiği k..
Ekrem İmamoğlu'nun mazbatası iptal! İstanbul'a kayyım atanacak!
YSK'nın aldığı karara göre Ekrem İmamoğlu'nun 17 Nisan'da aldığı mazbata iptal edilecek. İBB'yi seçime kayyım götürece..
Ekrem İmamoğlu'dan tek kelimelik yorum!
Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal ve yenileme kararı aldığını sorması üzerine "Konuşaca..
Vatandaştan İmamoğlu'na tepki yağıyor! 'Bu Ramazan'a uygun değil'
Her yıl geleneksel olarak İstanbul Büyük Şehir Belediyesi (İBB) tarafından Maltepe ve Yenikapı alanlarından etkinlikle..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI