Bugun...

"Ali Koç ilk transferini yaptı!" İLE İLGİLİ HABERLER

CHP, ABD'DE FETÖ'ye çalışıyor! CHP'nin temsilcisi bakın ne yaptı!
CHP’nin ABD Temsilcisi Yurter Özcan, ABD’de Türk öğrencilere burs ve barınma desteği veren Türken Vakfı’nı hedef aldı. Ö..
CHP'li BAŞKAN KATİL DEVLET TWEETİNİ KABUL ETTİ VE...
Skandal sosyal medya paylaşımları sebebiyle hakkında 5 ayrı suçtan 17 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlenen CH..
Yargıtay’dan zam kararı! Bunu yaptı tazminatından oldu!
Çalıştığı fabrikada, kendisiyle aynı işi yapan işçilerin daha çok maaş aldığını belirten işçi, işverenin 'eşitlik' ilkes..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyük Çamlıca Camii'nin açılışını yaptı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyük Çamlıca Camii açılış töreninde konuştu. Erdoğan, "İstanbul sevdalıları için koltukların mak..
CHP 30 günde bunları yaptı! Bir de ülkeyi yönetseler...
Köhnemiş CHP zihniyeti sadece 1-2 büyükşehir belediyesinin alınmasıyla bile korkunç yüzünü bir kez daha ortaya çıkardı. ..
AK Parti mazbata için başvuru yaptı!
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, İstanbul için olağanüstü itiraz sonuçlanmadan mazbata verilmemesi için İl Seçim Kurulu'..
Yıkım ekibi iş başı yaptı!
CHP, İP, SP ve HDP’nin ittifakıyla seçilen belediye başkanlarının kimisi Esed zulmünden kaçarak Türkiye’ye sığınan muhac..
Bakan Soylu, seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama yaptı!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamalarda bulundu.
 Arılar gözünde yuva yaptı!
Tayvan'ın güneyindeki Pingtung ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki Bayan He'nin göz çukurunda 4 tane canlı arı bulundu. Arıla..
Michael Rubin yine sahnede! Şimdi de sokak çağrısı yaptı
31 Mart yerel seçimlerinin ardından tartışmalar devam ederken ilginç bir isim yorumlarıyla dikkat çekti. 15 Temmuz darbe..
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI