Bugun...

"2019 Af yasası ve ceza indirimi ile ilgili son durum nedir" İLE İLGİLİ HABERLER

MHP 'nin 5 yıl şartlı  ceza indirim öngören kanun teklifini yasalaşıyormu
Af yasası ve ceza indirimi ne zaman çıkacak? Vatandaşlar yapılan açıklamaları öğrenmek istiyorlar. Af son dakika haberle..
Enerji sektörüne 2019'da 250 milyon avro yatırım
Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Sürdürülebilir Altyapı Grubu Direktörü Nandita Parshad, Türkiye'de enerji sektörüne bu y..
Türk-İş 2019 zam talebini Bakan Selçuk'a iletti
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'a Türk-İş, 2019 Dönemi Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmesine dair taleplerin..
 Yeni askerlik yasası kabul edildi!
Son dakika haberi... Askerlik süresini 6 aya düşüren madde Meclis Genel Kurulu'nda kabul edildi. Buna göre askerlik süre..
2019-2020 Spor Toto Süper Lig'in yeni sezon tarihi belli oldu.
Süper Lig ne zaman başlayacak? Spor Toto Süper Lig'in yeni sezon tarihi, futbolseverler tarafından heyecanla bekleniyor...
Birleşmiş Milletler'den Mursi'nin ölümüyle ilgili açıklama.
Birleşmiş Milletler'den Mursi'nin ölümüyle ilgili açıklama Birleşmiş Milletler'den gelen son dakika açıklamasında, "Mur..
Okul müdürlüğü sınavı ne zaman yapılacak? | MEB yöneticilik sınav tarihi 2019
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yönetici atama sınavı hakkında açıklamalarda bulundu. Peki 2019 MEB yöneticilik sınavı ..
Melazma nedir Melazma neden olur
Melazma ciltteki melanosit hücrelerinin aktivasyonu ve melanin pigmentinin artışına bağlı olarak cildin koyulaşmasıyla k..
Mecliste tatilden önce MHP nin Şartlı Ceza İndirimi ve Üç önemli paket yasalaşacak
AK Parti hükümeti, 23 Haziran’daki İstanbul seçimlerinin ardından kapatma kararı aldığı TBMM’yi bir ay daha çalıştırma p..
MHP nin Ceza indirimi yasalaşmalıdır FETÖ özellikle de kumpaslarla meşhurdur.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), uzun zamandan beri gündeme getirdiği şartlı ceza indirim,kanun teklifi yasalaşmalıdır...
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI